Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdy dziewczynka urodziła się, wzbudziła sensację swoją bujną fryzurą
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 23.01.2021 14:45

Gdy dziewczynka urodziła się, wzbudziła sensację swoją bujną fryzurą

dziewczynka
fot. dailymail.com

Gdy dziewczynka się urodziła, wzbudziła sporą sensację na sali porodowej. Lekarze i pielęgniarki z innych oddziałów przychodzili do młodej mamy tylko po to, by zobaczyć jej maleństwo. Okazało się, że jej córeczka przyszła na świat z bujną czupryną, która do dzisiaj jest bardzo charakterystyczna. Poznajcie historię Jemmy i małej Vienny.

Jemma Bellingham usłyszała od lekarzy, że nigdy więcej nie będzie mogła mieć już dzieci. Po pięciu latach od diagnozy ze zdziwieniem odkryła, że jest w ciąży. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że jej córeczka wywoła takie zainteresowanie na porodówce i w sieci.

Dziewczynka się urodziła i od razu wzbudziła sensację

Jemma Bellingham po urodzeniu syna usłyszała, że nie będzie mogła mieć dzieci. Z pewnością trudno było jej się pogodzić z taką diagnozą, ale w końcu ją zaakceptowała. Ona i jej partner Michael skupili się na wychowaniu małego Rio.

Kolejne lata mijały i faktycznie nic nie zapowiadało tego, że w ich życiu nastąpi taki przełom. Podczas wakacji na Fidżi okazało się, że ukochanym udało się począć dziecko. Wiadomość o ciąży była dla przyszłych rodziców zaskakująca i traktowali ją niemal jak cud.

Jemma w czasie całego trwania ciąży była pod czujnym okiem fachowców. Gdy na świat przyszła jej córka Vienna, od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie na porodówce. Lekarze i pielęgniarki przychodzili z innych oddziałów, by zobaczyć to niezwykłe maleństwo.

Dziewczynka zachwyca fryzurą

Świeżo upieczona mama zdradziła, że już wcześniej podejrzewała, że jej dziewczynka może urodzić się z włosami. Sama przyznała, że było to dosyć silne przeczucie, którego nie mogła się pozbyć.

W dodatku podczas ciąży kobieta skarżyła się na uporczywe zgagi, które podobno oznaczają, że dziecku rosną włosy. Jednak nie spodziewała się, że fryzura jej córki będzie aż tak bujna. Pielęgniarka, która była przy porodzie powiedziała, że nie widziała jeszcze noworodka, który miałby taką ilość włosów.

Od przyjścia małej Vienny na świat minął już ponad rok, a dziewczynka nadal zachwyca wszystkich dookoła swoją fryzurą. Ludzie na ulicy czasami biorą ją za laleczkę i są bardzo zdumieni, kiedy odkrywają, że to jednak prawdziwe dziecko.

Starszy brat Rio jest podobno zakochany w swojej malutkiej siostrze i bardzo się o nią troszczy. Ciemne i gęste włosy oboje odziedziczyli po swoim tacie.

Filmik z wyglądem dziewczynki pojawił się na zagranicznej stronie DailyMail.com, na której możemy oglądać jak szczęśliwa mama trzyma w ramionach swoją małą pociechę.

Z podobnym przypadkiem spotkała się ta matka, o czym pisaliśmy >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

dziewczynka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: parenting.pl, dailymail.com

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji