Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brzuszek dziewczynki ciągle rósł. Rodzice usłyszeli diagnozę, okazała się ciosem prosto w serce
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.12.2019 22:02

Brzuszek dziewczynki ciągle rósł. Rodzice usłyszeli diagnozę, okazała się ciosem prosto w serce

dziewczynka
fot. youtube.com – OneNews

Dziewczynka zaledwie kilka miesięcy po urodzeniu ponownie trafiła do szpitala. Rodzice dostrzegli, że kolor skóry ich maleństwa niebezpiecznie zmienia kolor, a brzuszek z dnia na dzień robi się coraz większy. Kiedy specjaliści wyjawili prawdę, małżeństwo było zdruzgotane. Czegoś podobnego nigdy nie mogliby się spodziewać. Życie ich ukochanej pociechy stanęło od ogromnym znakiem zapytania.

Rodzice swoja wstrząsającą historią postanowili podzielić się w sieci. Zaledwie kilka miesięcy po narodzinach ich wyczekanej córeczki, zaczęli dostrzegać niepokojące zmiany w jej wyglądzie. Gdyby nie ich trzeźwa reakcja i natychmiastowe działanie, życie dziewczynki mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Dramatyczne przeżycia, których doświadczyli na własnej skórze, dla wielu rodziców mogą być nauczką i przestrogą.

Dziewczynka trafiła do szpitala

Amanda i Justin zauważali, że skóra dziewczynki nabiera żółtego odcienia, a jej brzuszek z dnia na dzień stawał się coraz większy i pękaty. Diagnoza, którą usłyszeli od specjalistów, okazała się ciosem prosto w serce.

Dziewczynka urodziła się bowiem bez woreczka żółciowego, czyli narządu, w którym przechowywana jest żółć, a następnie uwalniania prosto do jelita cienkiego. Organ ten odgrywa niebywale ważną rolę w procesie trawienia. Lekarze jednoznacznie stwierdzili, że stan Braylee jest krytyczny i tylko operacja może przytrzymać ją przy życiu.

Rodzice bez chwili wahania zgodzili się. Chirurdzy w trakcie zabiegu musieliby połączyć wątrobę z jelitem. Wystarczyłby jeden zły ruch, aby dziewczynka pożegnała się życiem. Niespodziewanie stan zdrowia malucha znacznie się pogorszył.

Przeszczep wątroby okazał się nieunikniony

Niestety, nie było dawcy. Rodzice malutkiej Braylee byli zrozpaczeni. Po rozmowie i konsultacji z lekarzami ojciec dziewczynki postanowił, że zrobi wszystko, aby uratować życie swojej małej pociechy. Właśnie dlatego zaproponował oddanie części swojej wątroby.

Gdy mężczyzna przygotowywał się do operacji wydarzył się prawdziwy cud. Lekarze przekazali, że dziewczynka otrzyma wątrobę pewnego zmarłego mężczyzny. Całe szczęście przeszczep zakończył się sukcesem, a życie maleństwa diametralnie się zmieniło. Naprawdę trudno wyobrazić sobie, co musieli poczuć rodzice, którzy usłyszeli tak druzgocące wiadomości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczynka

Dziewczynka urodziła się bez woreczka żółciowego.

Dziewczynka

Jej życie stanęło pod znakiem zapytania.

Dziewczynka

Całe szczęście przeszczep zakończył się sukcesem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Złamanie ręki to nie jedyny efekt przedświątecznej promocji. Organizatorzy umywają ręce
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Od wielu lat chorowała na raka
  4. Viki Gabor ma dość sławy i rozpoznawalności? „Jestem dzieckiem i uwielbiam nim być”
  5. Kot uratował małą dziewczynkę przed niebezpieczeństwem. Ledwo uszedł z życiem
  6. Kobieta źle się czuła w ciąży. Gdy lekarze spojrzeli na wynik USG, byli wstrząśnięci, obawiali się reakcji rodziców
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?