Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziennikarka myślała, że kamery są już wyłączone. Wystarczyło kilkanaście sekund, ludziom opadły szczęki
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.08.2020 18:56

Dziennikarka myślała, że kamery są już wyłączone. Wystarczyło kilkanaście sekund, ludziom opadły szczęki

dziennikarka
fot.youtube.com/ThePumpernikiell

Dziennikarka była przekonana, że po tuż po tym, jak powie swoją kwestię, kamera zostanie wyłączona. Niestety jeszcze przez kilkanaście sekund kobieta nieświadomie pozostała na wizji. Słów, jakie wypowiedziała w międzyczasie, nie dało się odwrócić, potężna wpadka pozostanie z nią już do końca.

Wpadki w programach prowadzonych na żywo są bardzo częste i nie ma w tym nic dziwnego. Kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy to, co wymknie się osobie na wizji to na przykład wiązanka dość niecenzuralnych słów. Z taką wpadką na koncie trudno wyobrazić sobie dalsze życie zawodowe. Dziennikarka nie zapomni tego, co ją spotkało już nigdy.

Dziennikarka przeklęła na wizji – fatalna wpadka w TVP

W jednym z programów publicystycznych doszło do prawdziwej wpadki. Zazwyczaj takie sytuacje są dość zabawne, jednak w tym przypadku prowadząca pozwoliła sobie na prawdziwe emocjonalne wyznanie. Gdy zapowiedziała wypowiedź eksperta, była przekonana, że właśnie wyświetla się materiał, a ona zniknęła z pola widzenia widzów. Widać było, że nie może doczekać się końca swojej pracy.

Niestety to musiał nie być jej dzień, była bardzo zła i rozgoryczona, pewna, że nie jest już na wizji, powiedziała:

– Ja pie*****, jeszcze sonda, k**** mać.

  1. Krzysztof Penderecki nadal nie został pochowany. 5 miesięcy po śmierci ujawniono przykre kulisy
  2. Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobać

Żenującą wpadkę skomentowali internauci

Rozgoryczenie i złość dziennikarki nie było w końcu niczym nadzwyczajnym, kłopot w tym, że nie zorientowała się, że kamera nadal jest włączona. Trudno wyobrazić sobie, by po takim wydarzeniu było jej łatwo w zawodowej branży, nagranie trafiło do sieci, a internauci wciąż je komentują. Wielu z nich rozumie dziennikarkę:

-Ej, ideały, nie wiedziała, że jest na wizji, tak? Wy nie przeklinacie, jak jesteście zmęczeni, jak macie dość albo jak po prostu macie gorszy dzień? – broni redaktorki jedna z internautek.

-Do zwolnienia na cito! – komentuje oburzony internauta.

-Oj tam, praca jak praca 🙂 ja też czasami w pracy przeklinam !!! A że kobieta miała pecha, ponieważ nie wiedziała, że leci na żywo to beka teraz – tłumaczy internauta.

Telewizyjne wpadki to jedna z najgorszych, a czasem najśmieszniejszych rzeczy, jakie mogą wydarzyć się prowadzącym, kłopot w tym, że gdy nieświadomie przekroczy się jakąś granicę, skutki związane z pracą są nie do odwrócenia.

ZOBACZ WIDEO:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania