Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porażająca wiadomość. Znaleziono dziecko w pudełku po pizzy, dołączono do niego list
Karina Sulich
Karina Sulich 21.10.2020 00:59

Porażająca wiadomość. Znaleziono dziecko w pudełku po pizzy, dołączono do niego list

dziecko
Fot. Newsflash/EuroPics/East News

Życie nie zawsze jest sprawiedliwe, a niektórzy z nas przekonują się o tym przedwcześnie. Niestety, świat obiegła porażająca wiadomość. Po raz kolejny porzucono nowo narodzone, niewinne dziecko. Tygodniowe niemowlę odnaleziono zawinięte w kocyk w kartonowym pudełku po pizzy.

Dziecko zostało odnalezione w pudełku po pizzy, pozostawionym na ulicy. Porażająca historia porzuconego noworodka poruszyła cały świat. Jak się okazuje, przy chłopcu znaleziono liścik, którego treść sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Pozostawiony na pastwę losu niemowlak miał zaledwie siedem dni.

Porzucone dziecko

Na chodniku między ulicami Allende i Zacatecas, w Tlaltenango w Meksyku, leżało kartonowe pudełko po pizzy, a w nim znajdowało się zaledwie siedmiodniowe dziecko, ciepło ubrane i zawinięte w koc. Dramatyczna historia noworodka poruszyła ludzi na całym świecie. Wszystko zostało wyjaśnione w pozostawionym przy chłopczyku liściku.

Jak się okazało, dziecko zostało porzucone przez swojego dziadka. Mężczyzna w nadziei, że jego wnuk trafi w ręce dobrych, kochających go ludzi, zostawił przy noworodku odręczną notatkę. Słowa, które zapisał na niewielkim świstku papieru, łamią serce.

  1. Dariusz Gnatowski miał jedno, wielkie marzenie. Było związane z jego przepiękną córką
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, „Boczek” z Kiepskich
  3. Nagła wiadomość w sprawie zmiany obostrzeń. ”Gazeta Wyborcza” ujawnia, co może nas czekać

List przy porzuconym noworodku

Jak można porzucić małe dziecko? To pytanie zadaje sobie w głowie każdy z nas. Dziadek maleńkiego chłopca postanowił podzielić się historią jego rodziny w pożegnalnych słowach, zapisanych na kartce.

Zaopiekuj się moim wnukiem, moja córka zmarła przy porodzie i nie mam jak się nim zająć, życzę mu lepszego życia i niech Bóg mi wybaczy – czytamy na liście zostawionym przy noworodku.

Jak potoczyła się historia chłopca? Na szczęście wiele wskazuje, że dziecko niebawem znajdzie nowy dom. Jak przekazują media, choć malec obecnie znajduje się w domu dziecka Placido Domingo, pojawiła się duża liczba osób zgłaszających się na ochotnika do jego adopcji. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że dziecko jest całe i zdrowe. W całym zajściu toczy się śledztwo, jednak jak do tej pory, dziadka nie udało się odnaleźć. Burmistrz Tlaltenango Miguel Varela Pinedo powiedział, że upewni się, że koszty opieki nad dzieckiem zostaną pokryte z jego budżetu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko

Porzucone dziecko zostało znalezione w pudełku po pizzy.

dziecko

– Zaopiekuj się moim wnukiem, moja córka zmarła przy porodzie i nie mam jak się nim zająć, życzę mu lepszego życia i niech Bóg mi wybaczy – napisał w pozostawionym przy noworodku liście jego dziadek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetne wieści od PKO BP. Cieszyć mogą się również klienci innych banków
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli „Boczka” ze „Świata według Kiepskich”. Kiedyś prowadził „Przewodnik Włóczykija”
  3. Gratulacje, Magda Gessler została babcią. Znamy płeć maleństwa, cudowna nowina obiegła Polskę
  4. Z ostatniej chwili: niestety, nie żyje Jadwiga Sienkiewicz
  5. Zrobił test na koronawirusa. Dostał rachunek i nogi się pod nim ugięły, nie mógł uwierzyć
  6. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko
  7. Branża handlowa postuluje o czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Wszystko, by rozłożyć weekendowy ruch na 2 dni

źródło: East News

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania