Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ma 23 lata i 11 dzieci. Najmłodsze urodziło się miesiąc temu
Karol Osiński
Karol Osiński 15.02.2021 15:42

Ma 23 lata i 11 dzieci. Najmłodsze urodziło się miesiąc temu

test
unsplash.com

Pochodząca z Moskwy Christina Ozturk jest matką 11. dzieci, jednak naturalnie urodziła tylko jedno dziecko. Aż 10. z nich przyszło na świat dzięki matkom zastępczym, czyli surogatkom. Jej historia jest niesamowita. Ostatnie z narodzonych dzieci urodziło się w ubiegłym miesiącu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Christina ma zaledwie 23 lata.

Wraz ze swoim małżonkiem milionerem, którego poznała podczas wakacji, postanowili wychowywać jak największą gromadkę dzieci. Żartobliwie przyznali niegdyś, że zamierzają ich mieć 105. Nie wiadomo, czy para zamierza się zatrzymywać.

23-latka ma 11. dzieci

23-letnia Christina Ozturk mieszka w Gruzji wraz ze swoim małżonkiem Galipem Ozturkiem, a ściślej ujmując w nadmorskim kurorcie Batumi. Galip jest milionerem, a swojego majątku dorobił się m.in. na prowadzeniu hotelu. Z uwagi na to, że w Gruzji korzystanie z usług surogatek, jest legalne, para zdecydowała się na takie rozwiązanie aż 10-krotnie. W Polsce kiedyś wybuchła afera w tej sprawie.

Christina Ozturk pochodzi z Moskwy, gdzie przez jakiś czas wychowywała swoje jedyne naturalnie urodzone dziecko. Jej życie uległo całkowitej zmianie podczas pobytu na wakacjach właśnie w Batumi, gdzie poznała Galipa. Wówczas nie spodziewała się, że na jej drodze stanie mężczyzna, z którym będzie chciała dzielić resztę swojego życia.

Dzisiaj nie wyobraża sobie żyć bez niego. Portal onet.pl podaje, iż miała wyrazić się o swoim mężu, jako o mentorze, przewodniku i księciu z bajki w jednym. Dodatkowo miała podać, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Z kolei Galip wypowiada się o swojej małżonce w następujących słowach:

Zawsze ma uśmiech na ustach, a jednocześnie jest nieśmiała i tajemnicza. Jest żoną, o jakiej zawsze marzyłem, nieoszlifowanym diamentem z czystym i dobrym sercem – cytuje słowa milionera Onet.

Para skorzystała z usług surogatek

Ich miłość rozkwitła bardzo szybko, a dalszy ciąg spraw był błyskawiczny. Christina bez dłuższego zastanowienia postanowiła przeprowadzić się z Moskwy do Batumi i wziąć ślub z Galipem. Niedługo po tym zaczęli myśleć o swoim wspólnym potomstwie.

Galip jest dużo starszy od Christny i posiada już dorosłe dzieci. Jednak para zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatek, mimo. Żartowali, iż chcieliby mieć aż 105 dzieci.

Na początku, nim zaczęliśmy rozważać skorzystanie z matek zastępczych, myślałam, że po prostu będę rodzić dzieci rok po roku – cytuje słowa Christiny onet.pl.

Obecnie małżeństwo posiada aż 10. dzieci, a najmłodsze z nich, córeczka Olivia przyszła na świat miesiąc temu. Myślicie, że zdecydują się na kolejne potomstwo? Na kanale Diario de Salud na platformie YouTube pojawiła się historia 23-latki, oraz jej potomstwa. Inną, nieco bardziej przykrą historię dotyczącą dzieci poznacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ???? FALA ROMA (@falaroma)

Christina Ozturk z mężem Galipem 10-krotnie zdecydowali się na skorzystanie z usług surogatek. Dzisiaj mają aż 11. dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania