Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dżaneta przedstawiła mamie nietuzinkową osobę. Zatkało ją na jej widok, świetna parodia od Mili0nerki
Michał Fitz
Michał Fitz 06.04.2023 19:22

Dżaneta przedstawiła mamie nietuzinkową osobę. Zatkało ją na jej widok, świetna parodia od Mili0nerki

Mili0nerka
fot. tiktok.com/Mili0nerka

Mili0nerka to influencerka, która znana jest z tego, że w zabawny sposób komentuje życie młodych dorosłych. Ostatnim nagraniem znów rozbawiła setki swoich odbiorców, pokazując na przykładzie koleżanki swojej fikcyjnej córki, jak wyglądają dzisiejsze nastolatki.

Mama, w którą wcieliła się influencerka była ewidentnie załamana, choć w pierwszej chwili jej humor był zgoła inny.

Mili0nerka z nowym skeczem

W najnowszym filmiku influencerki widzimy rozmowę matki z Dżanetą, fikcyjną córką, w którą również wciela się kobieta. Ta oznajmia, że w gości zaprosiła swoją koleżankę. Przedstawia ją w samych superlatywach, jako genialną uczennicę oraz aktywną dziewczynę, która trenuje tenisa.

W podobnym świetle przedstawia jej rodziców. Mamę opisuje jako malarkę, a ojca nazywa muzykiem. Matka Dżanety na tym etapie jest już zachwycona koleżanką. Dopóki ta nie staje przed jej oczami.

Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

Mili0nerka: Koleżanka Dżanety nie miała tak wyglądać

Szybko okazuje się, że starsza koleżanka Dżanety nie jest tym, kogo wyobrażała sobie jej mama. Ta okazuje się wytatuowaną dziewczyną z kolorowymi włosami. Na dodatek przyznaje, że jej mama to tatuatorką, a jej ojciec jest DJem.

Choć tak naprawdę koleżanka nie robi nic złego, mama Dżanety wydaje się być nią załamana i na koniec mówi, że musi sobie coś wziąć na ból głowy. Nie ma wątpliwości, że niejeden rodzic nastolatka był w podobnej sytuacji.

Kim jest Mili0nerka?

Ci, którzy jeszcze o Mili0nerce nie słyszeli, z pewnością niedługo usłyszą. Influencerka wcielając się w różne, stereotypowe postacie rozśmiesza setki, a nawet i tysiące widzów swoimi skeczami. W krzywym zwierciadle przedstawia codzienność wielu Polaków.

Całkiem niedawno chwaliła się, że jej profil uplasował się na drugim miejscu w rankingu najlepiej rozwijających się kont na TikToku na całym świecie! Tylko kwestią czasu jest, aż zacznie dostawać zaproszenia do telewizji. W końcu w takich programach jak chociażby “Taniec z Gwiazdami” już występowały osoby znane z internetu.

Zobacz post:

Tagi: córka
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16