Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dżaneta chciała od mamy 100 zł. Genialna rozmowa matki z córką
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.03.2023 22:28

Dżaneta chciała od mamy 100 zł. Genialna rozmowa matki z córką

Dżaneta
fot. Facebook/Lelum.pl

W sieci krąży nagranie, które podbija serca internautów. Dżaneta prosi swoją mamę o 100 złotych, a jej rozmowa stała się prawdziwym hitem Internetu.

Parodia nastolatki proszącej mamę o pieniądze bije rekordy popularności. W komentarzach fani zasypali autorkę komplementami.

Zabawne nagranie hitem Internetu

TikTok to platforma, dzięki której można nie tylko dowiedzieć się wielu internetowych ciekawostek, ale też rozbawić się do łez. Wielu twórców specjalizuje się w parodiach, za pomocą których w zabawny sposób przedstawiają otaczającą nas rzeczywistość.

Jedną z takich osób jest dziewczyna występująca w sieci pod pseudonimem mili0nerka, która postanowiła pokazać, jak według niej wygląda rozmowa matki z nastoletnią córką.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Dżaneta prosi mamę o 100 złotych, a fani nie kryją uśmiechu

Tiktokerka nagrała scenkę, w której rewelacyjnie wcieliła się w dwie postaci - mamę oraz jej nastoletnią córkę Dżanetę. Dziewczyna prosi matkę o pożyczenie jej 100 złotych, których potrzebuje, aby wyjść ze znajomymi na miasto. 

Niestety, mama pozostaje nieugięta i najpierw chce poznać przyjaciół swojej pociechy, na co nastolatka nie zareagowała zbyt optymistycznie. Dodatkowo nakreśliła córce, że 100 złotych to nie mała kwota, na którą razem z jej ojcem ciężko pracują.

Nagranie z Dżanetą podbija serca internautów

W pewnym momencie Dżaneta obiera inną strategię i udaje się do swojego taty. Co ciekawe, nastolatka prosi go o tę samą kwotę, ale podaje inny powód. Zamiast wyjścia ze znajomymi informuje ojca, że… dostała okres i musi za te pieniądze kupić niezbędne podpaski.

Mama nie może wyjść z podziwu nad zachowaniem swojego męża. Jak tłumaczy Stanisław, gdy tylko usłyszał słowo okres “zrobiło mu się ciemno przed oczami” i natychmiast wręczył córce 100 złotych. Zdradził też, że panicznie boi się kobiet, które akurat zmagają się z okresem.

Nagranie bije rekordy popularności, a fani zgodnie komplementują autorkę za jej poczucie humoru, dystans do samej siebie i świetne ujęcie problemu.

Zobacz filmik:

Tagi: nagranie
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik