Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat w szpitalu. Nie żyje 24-letnia gwiazda TVN. Tuż przed śmiercią pokazała jedno zdjęcie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.11.2023 19:16

Dramat w szpitalu. Nie żyje 24-letnia gwiazda TVN. Tuż przed śmiercią pokazała jedno zdjęcie

świeczka, Patrycja Widera
Nie żyje gwiazda TVN. Fot. instagram.com/widupa, canva

Patrycja Widera była 24-letnią gwiazdą telewizji TVN. Nie tylko wystąpiła w kilku popularnych produkcjach, ale również aktywnie udzielała się w mediach społecznościowych. Dziś miliony fanów rozpacza po ogłoszeniu tragicznej wiadomości o jej śmierci. Zaledwie kilka godzin przed swoim odejściem opublikowała w sieci zdjęcie. Nic nie zapowiadało najgorszego. 

Nie żyje 24-letnia gwiazda TVN

8 listopada gruchnęła tragiczna wieść o śmierci Patrycji Widery. Zaledwie 24-letnia dziewczyna była popularną twórczynią internetową. Na TikToku doczekała się ponad 1,5 miliona obserwacji, a razem z Kamilem Kossakowskim stworzyła utwór "Wyrąbane", który na YouTube został wyświetlony ponad 2,5 miliona razy. 

Patrycja Widera próbowała swoich sił również w modelingu i aktorstwie. Wystąpiła w tak kultowych produkcjach TVN jak “Szkoła”, “Pułapka” oraz “Projekt Lady”. Była wschodzącą gwiazdą świata artystycznego w Polsce. Dziś po jej śmierci rozpaczają miliony wiernych fanów. Krótko przed rozegraniem się tragicznych wydarzeń trafiła do szpitala.

Tragiczne wieści z samego rana. Nie żyje gwiazda Polsat Play, „nagle doszło do zatrzymania akcji serca”

Przed śmiercią gwiazda TVN trafiła do szpitala

Kilka dni temu Patrycja Widera trafiła do szpitala. Influencerka nie ujawniła jednak, z jakiego powodu. Zamiast tego zdecydowała się opublikować na Instagramie kilka kadrów z placówki, na których odpoczywa w medycznym łóżku na sali oddziałowej. W opisie posta zapowiadała, że spotkały ją poważne problemy zdrowotne, jednak być może za 2 tygodnie będzie mogła wyjść ze szpitala.

Brzydkie zdjęcia. No cóż. Kochani przeżyłam coś okropnego. Instagram to moja pamiątka, więc niech będzie, próbuje siadać, ale jeszcze nie wstałam, także never say never i do przodu! Dziękuję za wsparcie wszystkim, nie wiedziałam, że to, co się ze mną dzieje, jest na tyle poważne, że chwilkę już byłam z aniołkami i że tyle osób naprawdę zareaguje jakoś. Zresztą nieważne, jestem bardzo chora tak w skrócie i już do końca życia mam troszkę przerąbane.(…) Może wyjdę za dwa tygodnie, aczkolwiek leczenie czeka mnie długie – czytamy.

Gwiazda TVN tuż przed śmiercią opublikowała to zdjęcie

Wiadomość o śmierci Patrycji Widery potwierdził w rozmowie z “Pudelkiem” jej przyjaciel, Tiktoker Sebastian Kowalczyk. Podkreślił, że zrobił to po rozmowie i za przyzwoleniem matki 24-latki. 

Dziś już Ciebie nie ma, ale nadejdzie dzień, kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki – napisał pod ostatnim wpisem na Instagramie dziewczyny.

Post ze szpitala Patrycja Widera opublikowała 5 dni temu. Jednak ostatnie zdjęcie dziewczyna dodała na relację na Instagramie zaledwie 21 godzin temu. Dalej przebywała w placówce medycznej, jednak nic nie zapowiadało tragedii, która miała za chwilę się wydarzyć. 

Projekt bez nazwy - 2023-11-08T191247.485.png
Ostatnie zdjęcie Patrycji Widery. Fot. instagram.com/widupa

źródło: pudelek.pl, se.pl

Tagi: nie żyje tvn
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16