Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Michał Fitz
Michał Fitz 28.03.2023 13:19

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"

Dorota Chotecka
KAPiF

Dorota Chotecka do dziś uznawana jest za niezwykle piękną i szykowną kobietę. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z czasów studiów, które potwierdza, że za młodu była jeszcze ładniejsza. Na pewno miała niejednego adoratora.

Potwierdzają to zresztą komentarze jej fanów. Ci dosłownie rozpływają się nad tym, jak artystka wyglądała lata temu.

Jak wyglądała Dorota Chotecka za młodu?

Niektóre gwiazdy bardzo zmienił się z wiekiem pod względem wyglądu. Dorota Chotecka akurat do tej grupy się nie zalicza, bo na zdjęciu, które ma już grubo ponad 20 lat, bez problemu można ją poznać. Już wtedy miała charakterystyczne dla siebie rysy twarzy. Na niej z kolei nie było żadnych zmarszczek.

Dodatkowo aktorka na potrzeby tamtej sesji miała skórzaną kurtkę, a także mocno podkreślone oczy i usta. Śmiało można więc zaryzykować stwierdzenie, że wyglądała jak milion dolarów.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Dorota Chotecka chwalona przez widzów

Dorota Chotecka w opisie fotografii przyznała, że jest to ulubione zdjęcie jej córki. Trudno się dziwić. Zresztą, od teraz tak samo mówić będzie mogło spore grono jej fanów. Ci, co widać po ich reakcjach, są wprost zachwyceni.

- Ale dżaga! - stwierdza wprost jedna z obserwujących.

 - Piękna kobieta — ocenia inny komentujący.

- Czas leci, tylko Pani się nie zmienia — komplementuje następny użytkownik.

Dorota Chotecka - początki kariery

Dorota Chotecka sama napomknęła, że zdjęcie powstało w trakcie jej nauki w łódzkiej szkole filmowej, więc należy je datować na początek lat 90. Gdy tylko ukończyła studia w 1993, jej kariery ruszyła z kopyta. Jeszcze w tym samym roku zadebiutowała w “Pożegnaniu z Marią”.

Na przestrzeni 3 kolejnych lat wystąpiła w aż 10 różnych produkcjach! To idealny dowód na to, jak szybko swoim talentem i niewątpliwą urodą zaimponowała ówczesnym reżyserom i producentom.

Zobacz post: