Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doniesienia o małżeństwie Edyty Golec z Łukaszem. Po 22 latach pierwszy raz pokazała się w takim wydaniu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.05.2023 19:47

Doniesienia o małżeństwie Edyty Golec z Łukaszem. Po 22 latach pierwszy raz pokazała się w takim wydaniu

Edyta Golec
fot. KAPiF

Edyta Golec pokazała się fanom w zupełnie odmienionej wersji. Patrzy prosto w obiektyw i uśmiecha się enigmatycznie. Kadry z tej subtelnej, kobiecej sesji wywołały w sieci niemałe zamieszanie.

“Edytka? To Ty?” - nie dowierzają internauci. Żona Łukasza Golca zaskoczyła wszystkich, takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Edyta Golec pokazała się kompletnie odmieniona!

Żona Łukasza Golca, Edyta, nie daje przyćmić się sławie męża. Specjalnością członkini “Golec uOrkistra” są gra na altówce, a także wokal. Artystka ceni sobie wsparcie fanów, którzy doceniają jej wkład w jeden z najpopularniejszych zespołów folk w Polsce.

Edyta Golec aktywnie postuje w social mediach, dając fanom przestrzeń do dyskusji. Z chęcią dzieli się z nimi nie tylko oficjalnymi kadrami, ale także zdjęciami z życia prywatnego. To właśnie jednym z nich kompletnie zaskoczyła internautów. Gdy Ci zobaczyli artystkę w tak odmienionej wersji, przecierali oczy ze zdumienia. 

Ida Nowakowska podczas Eurowizji zaskoczyła świat ubiorem. Wszyscy na nią patrzyli

Edyta Golec pierwszy raz pokazała się w takim wydaniu

Edyta Golec dodała na swoje social media kadr z subtelnej, kobiecej sesji. Trudno doszukać się choćby jednego podobnego zdjęcia na jej profilach. Zachwyca ułożonymi w fale włosami, intensywnym, wieczorowym makijażem, a także zupełnie odmiennym, niż te, które ma w zwyczaju nosić, strojem — bluzką z głębokim dekoltem i koronkowymi rękawiczkami. W uwodzicielskiej pozie, z enigmatycznym uśmiechem na ustach, wpatruje się wprost w obiektyw. 

Jak wygląda małżeństwo Edyty Golec? Od 22 lat tworzą szczęśliwą rodzinę, choć jak ujawniła piosenkarka w rozmowie z Martą Manowską czasem dochodzi do drobnych spięć. Podobno Łukasz nie sprząta po sobie skarpetek, co tak bardzo nie podoba się Edycie!

Reakcja fanów na kobiecą sesję Edyty Golec

Fani Edyty Golec nie pozostali obojętni na opublikowane przez nią ujęcia. W komentarzach nie ukrywali zdziwienia, ale również nie szczędzili komplementów!  

- Edytka??? To Ty??? - nie dowierzali internauci.

- Nie poznałam Pani! - dodał ktoś inny.

- Zjawiskowo pięknie pani wygląda - stwierdziła komentująca. Nie była jedyna! Pozytywnych słów pojawiło się znacznie więcej. Niektórzy jednak mieli nieco odmienne zdanie:

- Nie poznałam Pani, a szkoda, bo naturalne piękno w Pani przypadku jest piękniejsze niż retusz zdjęcia - wytłumaczyła jedna z internautek. 

Łukasz Golec nie zareagował publicznie na zdjęcie ukochanej, jednak jesteśmy pewni, że i on prawił żonie komplementy.

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów