Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Doda zmiażdżyła Adriana i Oliwię z "Love Island"! "ODA do żenady"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.04.2024 20:34

Doda zmiażdżyła Adriana i Oliwię z "Love Island"! "ODA do żenady"

Adrian, Oliwia, Doda
Fot. "Love Island. Wyspa miłości" s. 9 odc. 25/Polsat Box Go, KAPiF

Dziewiąty sezon programu “Love Island” jest pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Po niedawnych wydarzeniach uczestnicy musieli zdecydować, kto opuści wyspę. Decyzja dla wielu nie była zaskoczeniem. Adrian i Oliwia odnieśli się do komentarza Dody na swój temat.

9. sezon "Love Island" wzbudza emocje

Format opierający się na poszukiwaniu miłości na tajemniczej wyspie doczekał się już dziewiątej serii. Kolejne odcinki reality-show można oglądać na antenie TV4, a za jego prowadzenie odpowiada modelka Karolina Gilon. W ostatnich kilku odsłonach obecnie trwającego sezonu wiele się wydarzyło, a zachowanie jednego z uczestników, Adriana, jest obecnie na językach wszystkich. Poszło o to, jak potraktował Emi.

Po przeparowaniu, czyli jednym z głównych etapów każdej serii “Love Island”, mężczyzna niemal od razu powiedział swojej wybrance, że nie zamierza tworzyć z nią relacji i woli spotykać się z Nicolą. Kobieta po chwili rozterki zdecydowała, że opuści program z podniesioną głową. W wywiadzie dla “Świata Gwiazd” powiedziała, że poczuła się wykorzystana przez Adriana.

Zuza nie zostawiła suchej nitki na Jarku po tym, co zrobił Edward Miszczak usuwa popularny program z głównej anteny Polsatu. Co na to widzowie?

Oliwia i Adrian z "Love Island" odpadli z programu

Sam uczestnik formatu skomentował sprawę, mówiąc, że według niego postąpił szlachetnie i jak “prawdziwy mężczyzna”, tłumacząc od razu Emi, jak wygląda sytuacja. W następnym odcinku musiał jednak dotkliwie odczuć konsekwencje swoich działań. Ostatecznie Adrian miał teraz budować relację z Oliwią, a pod koniec dnia wszyscy uczestnicy głosowali na parę, która ich zdaniem nie przetrwa próby czasu.

adrian li.png
Fot. adriano_of/Instagram

Nie było dużym zdziwieniem to, że to właśnie krytykowany w mediach mężczyzna i jego obecna partnerka otrzymali największą liczbę głosów. Tym samym musieli opuścić program “Love Island”. Pozostali uczestnicy formatu nie kryli emocji związanych z tym wydarzeniem. Wiki, która sama wcześniej odrzuciła Adriana, sama zalała się łzami.

ZOBACZ TEŻ: Uczestnik „Love Island” o swojej idealnej kobiecie: „Zero nadwagi, cellulitu czy grubych nóg”

Doda skomentowała sytuację z "Love Island"

Znana polska wokalistka jest wielką fanką programu emitowanego na TV4, dlatego też jest na bieżąco ze wszystkimi skandalami, które się w nim rozgrywają. Po ostatnich wydarzeniach nie mogła powstrzymać się od komentarza w sprawie zachowania Adriana i Oliwii. Dostało się również Danowi.

ODA (Oliwia, Dan, Adrian) DO ŻENADY - napisała Doda w mediach społecznościowych.

O tę kwestię postanowił spytać uczestników “Love Island” Damian Glinka z serwisu “Pomponik”. Adrian i Oliwia, którzy dopiero co opuścili wyspę, musieli zmierzyć się z ogniem pytań

  • Trzeba zapytać pani Doroty, co się kryje pod tym, bo ja… ciężko mi rozwinąć ten skrót myślowy - skomentował Adrian.
  • Jak byłam młodsza byłam fanką Dody, dalej ją bardzo lubię, ten komentarz niczego u mnie nie zmieni. Czemu do żenady? No nie wiem, ja byłam szczera, autentyczna, robiłam tak jak czuję, po prostu - dodała od siebie Oliwia.
Ola i Rafał z ”Love Island” rozstali się? Niestety, fani są niemal pewni, wiele wskazuje że ich relacje nie sa dobre
love island
fot. instagram.com/rafalpietrzak_official
Program Love Island cieszy się ogromną popularnością. Widzowie szybko przywiązują się do par i mają nadzieje, że czułe słowa, które padają na planie, nie znikną razem z finałem. Choć Ola i Rafał byli absolutnymi faworytami pretendującymi do trwałego związku, wygląda na to, że stało się inaczej. Fani przedstawiają dowody.Love Island: wszystko wskazuje na to, że najbardziej lubiana para programu, czyli Ola i Rafał nie są już razem. Fani są niemal pewni, ponieważ dostrzegli kilka wskazujących na to szczegółów. Faktycznie, mają mocne dowody, że para już się nie spotyka.
Czytaj dalej
Wielka awantura na ekranie Polsatu. Wrzaski, wyzwiska i łzy, widzowie oniemieli, doszło do porażających scen
Polsat
Fot. Kadr z programu „Love Island” Polsat
Ludzie uwielbiają programy rozrywkowe. Polsat gości ich na swojej antenie naprawdę wiele. Jednym z takich programów jest Love Island. Wyspa miłości. Uczestnicy show niejednokrotnie zadziwiają widzów swoim zachowaniem. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje Emerytury będą wyższe? Do końca roku na konta emeryckie trafią dodatkowe pieniądze od rządu TVP przekazało tragiczne informacje. Właśnie, po 26 latach, zidentyfikowane zwłoki, sprawdziło się najgorsze Polsat gości na swojej antenie mnóstwo programów rozrywkowych, które przyciągają miliony telewidzów. Ludzie mogą zaczerpnąć porządną dawkę rozrywki, spędzając czas przy emisjach prywatnej stacji telewizyjnej. Jednak zdarzają się i gorsze momenty. W jednym z programów doszło do wielkiej awantury. Posypało się mnóstwo wyzwisk, łez i wrzasków. Widzowie byli w szoku.W jednym z programów rozrywkowych stacji telewizyjnej Polsat doszło do oburzających scenOglądając stację telewizyjną Polsat, można być świadkiem wielu życiowych ekscesów oraz czerpać mnóstwo zabawy. Liczne festiwale, gale kabaretowe czy programy rozrywkowe dbają o stan zadowolenia swoich widzów. W tych ostatnich dzieje się zdecydowanie najwięcej. Ostatni w jednym z nich doszło do naprawdę mocnych scen.W programie dzieje się bardzo wiele ciekawych rzeczy jednak jak w każdym reality show przystało, nie obywa się bez nieprzyjemnych scen. W ostatnim odcinku dwie uczestniczki programu Ada i Alicja zaliczyły pierwszą kłótnię.
Czytaj dalej