Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda przekazała z dumą wieści. Wszystko w jej urodziny
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2024 13:48

Doda przekazała z dumą wieści. Wszystko w jej urodziny

Doda przekazała z dumą wieści
Doda przekazała z dumą wieści, fot. KAPIF; Instagram/@dodaqueen

Od dłuższego czasu Doda przeżywa prawdziwy rozkwit swojej kariery. Po sukcesie dwóch programów rozrywkowych, które mogliśmy oglądać na antenie Polsatu, przyszedł czas na udaną trasę koncertową. Piosenkarka wcale nie zamierza się zatrzymywać i właśnie poinformowała nas o swoim kolejnym osiągnięciu, to zupełnie coś innego. Zaskoczyła swoich fanów.

Doda może pochwalić się wieloma osiągnieciami

Od jakiegoś czasu Doda wydaje się być jedną z najbardziej zapracowanych osób w polskim show-biznesie. Oprócz tworzenia muzyki piosenkarka zdecydowała się na stworzenie własnych reality show, podczas których mieliśmy okazję poznać ją od bardziej prywatnej strony. Najpierw śledziliśmy jej życie uczuciowe w “Doda.12 kroków do miłości”, a później oglądaliśmy, jak gwiazda przygotowuje się do koncertów w “Doda. Dream show”.

Po sukcesie obydwu programów artystka nie zamierzała zwalniać tempa i udała się w planowaną od dawna trasę koncertową po wielu miastach Polski. Teraz jednak ogłosiła finał swojego kolejnego projektu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Mateusz Morawiecki szaleje za Dodą? Zdradziły go te słowa Doda zbluzgana po tym, jak pokazała zdjęcie z mamą. "Dużo lepiej wygląda, nie ma takich tragicznych ust"

Doda ogłosiła radosną nowinę w swoje urodziny

Dzisiaj 15 lutego wokalistka obchodzi swoje okrągłe 40. urodziny. Doda przyszła na świat dokładnie tego dnia w 1985 roku w Ciechocinku, jako córka sportowca Pawła Rabczewskiego oraz urzędniczki Wandy Rabczewskiej. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi świętować ten dzień.

Nic więc dziwnego, że właśnie dzisiaj artystka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami niezwykle radosną nowiną. Dobiegły końca prace związane z jej najnowszym projektem. Tym razem nie jest to trasa koncertowa lub najnowszy program rozrywkowy. Już niedługo na półkach pojawi się limitowany produkt z kolekcji gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: Doda przestała wspierać WOŚP. Wszystko przez jedno zachowanie Jurka Owsiaka.

Doda wydała własne perfumy

W swoje urodziny artystka wyznała, że już niedługo w sklepach ukażą się jej najnowsze perfumy o nazwie Luna. Buteleczka ma niezwykle piękny kształt, przypominający półksiężyc i znajdujący w odcieniach srebra i szarości. Na profilu Dody na Instagramie możemy też przeczytać, jakie nuty znajdują się w tym zapachu.

My original perfumes are now available, link in bio Smell Note:
Top : Bergamot, Lemon, Marine
Middle: Amber, Sandalwood
Base : Moss, Amber, Cedar Wood

Fani są zachwyceni nowością od wokalistki i komentarzach chwalą ją za pracowitość i zapewniają, że już niedługo nabędą nowy produkt.

Jestem ciekawa jaka to pojemność Już się nie mogę doczekać

Ja już kupiłam swoje, czekam z niecierpliwością na kuriera

Obawiam się że serwery mogą tego nie utrzymać

Tagi: doda