Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda w czarnych włosach. Można pomylić ją z Kayą, internauci przecierają oczy z niedowierzaniem
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 13.03.2021 22:24

Doda w czarnych włosach. Można pomylić ją z Kayą, internauci przecierają oczy z niedowierzaniem

Doda
TRICOLORS/East News

Doda zmieniła kolor włosów? Fragmenty zadziwiającego wideo pojawiły się na jej InstaStory. Jest zupełnie nie do rozpoznania. Rabczewska od lat nie rozstaje się ze swoim blondem, tym większe było zaskoczenie, gdy pokazała się… w kruczej czerni.

Dzięki wyglądowi włosów i ust przypomina dzisiejszą Kayę. Trudno przegapić to podobieństwo.

Doda zmieniła kolor włosów. Już nie jest blondynką?

Doda od początku swojej kariery nie zmieniła koloru włosów. Nieśmiertelny blond, który stał się jednym z jej znaków rozpoznawczych, towarzyszył jej od zawsze.

Choć artystce zdarzały się pewne niewielkie eksperymenty, jej kolor zawsze pozostawał taki sam – piękny, złocisty blond.

Co doprowadziło więc do zmiany? Ostatnio na jej InstaStory ukazał się filmik, na którym widać Dodę w zupełnie nowej odsłonie. Fani mogą być zadziwieni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na dwóch krótkich gifach widać gwiazdę w czarnych jak noc włosach. Jej duże usta przypominają również o innej polskiej wokalistce – Kayi.

Doda poszła w ślady Kayi? Co oznacza jej tajemnicza fryzura?

Czy Doda postanowiła w takim razie całkowicie zmienić swój wizerunek? To byłoby dość nieoczekiwane. Podpowiedzieć mogą nam jednak zamieszczone gify.

Oba kręcone są profesjonalną kamerą i w drugim widać, jak suszone są suszarką przez osobę trzecią. Czy to oznacza, że Doda wzięła udział w jakiejś nowej kampanii promocyjnej?

Jest to bardzo prawdopodobne. Inną sprawą jest zaś kwestia prawdziwości fryzury – miejscami przypomina ona perukę, a zmiana z blondu na czerń byłaby bardzo radykalna i mogłaby wiązać się z pewnymi konsekwencjami dla włosów.

Czy Doda założyła więc perukę na potrzebę klipu? Ta wersja wydaje się najbardziej prawdopodobna. Mogła być to również sprawka jakieś aplikacji zmieniającej wygląd. Być może sama zainteresowana wkrótce zdradzi nam więcej szczegółów.

Zobacz zdjęcia:

Doda

Podoba wam się Doda w nowej wersji?

Doda

W czarnym kolorze przypomina bardziej Kayę, niż samą siebie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [Instagram/dodaqueen]

Tagi: doda kayah