Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlaczego Kinga Rusin zniknęła z DDTVN? Media podały powody
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.08.2021 16:05

Dlaczego Kinga Rusin zniknęła z DDTVN? Media podały powody

kinga rusin
instagram.com/kingarusin

Minęło już trochę czasu, odkąd Kinga Rusin odeszła z programu „Dzień dobry TVN”. Od zeszłego roku nie otrzymała nowych propozycji od stacji. Reporterzy Super Expressu podzielili się swoją teorią na ten temat, a Rusin odpowiedziała im w ostrych słowach. Dlaczego więc dziennikarka zniknęła z TVN?

Kiedy rok temu Kinga Rusin odchodziła z DDTVN po 15 latach pracy w programie, Edward Miszczak obiecywał, że ma już dla niej inne propozycje zawodowe.

Sama dziennikarka napisała w swoich mediach społecznościowych, że planuje zająć się realizacją marzeń i cieszyć się wolnością finansową, jaką daje jej doskonale działająca firma kosmetyczna. Chciała „ruszyć do przodu”.

Jednocześnie deklarowała, że nie żegna się na zawsze z telewizją, a rozmowy dotyczące nowych programów trwają. Potwierdził to Edward Miszczak, dyrektor TVN, w specjalnym oświadczeniu.

Kinga Rusin dementuje plotki Super Expressu

Dziennikarze Super Expressu twierdzą jednak, że Kinga Rusin jest już „skończona w TVN”. Uważają, że straciła „status ulubienicy Miszczaka”. Jako dowód przestawiają to, że Rusin nie zjawiła się w minioną sobotę na ślubie dyrektora TVN-u.

W artykule Super Expressu możemy przeczytać:

– Napisaliśmy do dziennikarki z pytaniem o powód jej nieobecności na uroczystości. […] Nie udzieliła nam odpowiedzi do momentu publikacji artykułu. Zdążyła jednak w tym czasie dodać zdjęcie z Afryki, gdzie przebywa.

Mamy wrażenie, że pobyt w Afryce może być całkiem dobrym wytłumaczeniem nieobecności na weselu, które odbyło się w Krakowie.

Kinga Rusin zareagowała na artykuł, wieszczący rychły koniec jej kariery. Wrzuciła na swój Instagram wpis, w którym można przeczytać, jakie propozycje dostała od stacji TVN.

Okazuje się, że Rusin zaoferowano prowadzenie programu „Power Couple” w sobotę, w najlepszym czasie antenowym, oraz innego, na TVN Style. Nie skorzystała z tych propozycji i postanowiła zająć się innymi aktywnościami, ale wciąż kibicuje stacji TVN.

A co wy sądzicie o tej tajemniczej sytuacji?

Kinga Rusin odpowiada dziennikarzom Super Expressu:

Źródło: se.pl
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Paweł Kukiz odniósł się do oświadczenia TVN. Powiedział, co teraz czuje

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów