Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Za 5 miesięcy ślub, muszę schudnąć. W internecie kupiłam tabletkę z tasiemcem, podobno wystarczy jedna”
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 30.10.2019 16:17

„Za 5 miesięcy ślub, muszę schudnąć. W internecie kupiłam tabletkę z tasiemcem, podobno wystarczy jedna”

dieta
Image by Phoenix Locklear from Pixabay

Dieta przed ślubem w dzisiejszych czasach wydaje się normą. Każda panna młoda chciałaby wyglądać wspaniale, a kiedy najlepiej zrzucić parę kilo, jak nie przed jednym z najważniejszych dni w życiu? Jednak często staje się to ich obsesją, a niektóre diety mogą bardzo negatywnie wpłynąć na nasz organizm i zdrowie.

Niektóre kobiety, żeby schudnąć, uciekają się do różnych, często drastycznych metod. Potrafią się głodzić, wpędzać w anoreksję, czy bulimię, stosować restrykcyjne diety bez konsultacji ze specjalistami. Jednak swego czasu bardzo popularne było kupowanie tasiemca, który miał pomóc w utracie wagi. Taką opcję wybrała nasza dzisiejsza bohaterka, Oliwia.

Czy dieta z tasiemcem jest bezpieczna?

Dieta z tasiemcem nie jest bezpieczna! Jest to celowe wprowadzenie pasożyta do własnego organizmu! Często taka „dieta” skutkuje utratą wagi, ale nie jest to gwarancją. A może wyrządzić ogromne szkody w organizmie, powoduje bóle, problemy z wypróżnianiem i wiele więcej. Dodatkowo usunięcie go nie jest wcale takie proste! Tasiemiec nie zniknie automatycznie, kiedy schudniemy 10 kg. W przypadku zakażenia tasiemcem należy niezwłocznie udać się do lekarza! O wiele bezpieczniej jest zapisać się na siłownię i jeść więcej warzyw, o czym przekonała się Oliwia, która postanowiła schudnąć dzięki tasiemcowi.

Musiała schudnąć przed ślubem!

Za 5 miesięcy ślub, muszę schudnąć. W internecie kupiłam tabletkę z tasiemcem, podobno wystarczy jedna. zaczyna swoje wyznanie Oliwia. Myślałam, że to będzie świetny sposób, nie przepadam za fit jedzeniem, mam problemy z kolanem, więc na siłownię też nie chodziłam. Pomyślałam, że dieta z tasiemcem będzie idealnym rozwiązaniem. Miałam schudnąć 7 kg, a potem pójść do lekarza, żeby mi go usunął. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to wcale nie jest takie proste! dodaje dziewczyna.

Oliwia chciała schudnąć przed swoim ślubem 7-8 kg, żeby wyglądać dokładnie tak, jak chciała. Nie miała ani czasu, ani chęci na dodatkowe męczenie się, dlatego postanowiła kupić w Internecie tabletkę, zawierającą tasiemca.

Faktycznie, trochę schudłam, ale zaczęłam bardzo często wymiotować, mój narzeczony przyniósł mi ze trzy testy ciążowe! Zaczęłam wyglądać jak poważnie chora, chociaż w zasadzie ja byłam poważenie chora. Tasiemiec bardzo zniszczył mój organizm, ślub musieliśmy odwołać, ze względu na mój stan zdrowia. pisze Oliwia. Dziewczyna bardzo żałuje swojej decyzji i widzi, że tych kilka kilogramów mniej nie było warte wszystkiego, co przeszła.

Dziewczyny albo i nie tylko dziewczyny! Uważajcie na takie wynalazki! Tasiemiec bardzo wyniszczył mój organizm. Taka „dieta” jest dla Was bardzo niebezpieczna, zastanówcie się najpierw, zanim podejmiecie taką głupią decyzję, jak zrobiłam to ja. Dzisiaj bardzo tego żałuję, gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to! ostrzega Oliwia.

Dziewczyna bardzo żałuje swojej decyzji, dzisiaj wie, że zwykła dieta i ćwiczenia, opłaciłyby się jej o wiele bardziej! A jeżeli tylko zauważycie u siebie jakieś nietypowe objawy, szybko udajcie się po pomoc do specjalisty! Pamiętajcie, że żadne internetowe porady nie zastąpią Wam wizyty u lekarza!

dieta

Tasiemiec jest bardzo niebezpieczny dla organizmu!

dieta

Dziewczyna była zrozpaczona, tym, co tasiemiec zrobił w jej organizmie. Musiała odwołać ślub!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. Sklep przeżyje szturm
  2. Mąż powiedział jej, że muszą się rozstać. Podał powód, od razu zadzwoniła do księdza
  3. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  4. Znaki zodiaku, które nie są stworzone do życia w Polsce. Ciągnie ich w najdalsze zakątki świata, uwielbiają przygody
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno