Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kubacki podał nowe wieści o zdrowiu żony. Przechodzi pojęcie, co dzieje się na jego profilu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.03.2023 16:12

Dawid Kubacki podał nowe wieści o zdrowiu żony. Przechodzi pojęcie, co dzieje się na jego profilu

Dawid Kubacki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Instagram/@dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia swojej żony Marty. Skoczek narciarski zamieścił wzruszający post na swoim profilu na Instagramie. Przechodzi pojęcie co dzieje się u niego na profilu, w krótkim czasie pojawiło się tam tysiące komentarzy. Cała Polska trzyma kciuki za powrót do zdrowia żony skoczka.

Dawid Kubacki poinformował o stanie zdrowia swojej żony

Cała Polska martwi się o zdrowie żony Dawida Kubackiego. Marta Kubacka wylądowała w Śląskim Centrum Chorób Serca z podejrzeniem arytmii i obecnie walczy o życie pod okiem specjalistów.

Dawid Kubacki, gdy tylko usłyszał o pogarszającym się stanie zdrowia ukochanej, podjął decyzję o rezygnacji z dalszej walki o Kryształową Kulę Pucharu Świata i powrócił do kraju, aby trwać u jej boku. Teraz skoczek przekazał nowe wieści na temat samopoczucia swojej żony.

Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd

Dawid Kubacki zamieścił wzruszający post na Instagramie

Teraz polski sportowiec zamieścił wzruszający post na swoim profilu na Instagramie, w którym poinformował o tym, jak obecnie czuje się jego ukochana. 

Okazało się, że Marta Kubacka czuje się coraz lepiej, a jej stan zdrowia jest stabilny. Dawid Kubacki podziękował również wszystkim za wyrazy wsparcia i miłe słowa.

-Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał skoczek narciarski na Instagramie.

Fani wspierają chorą żonę Dawida Kubackiego

Pod postem Dawida Kubackiego natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i miłych słów od fanów, którzy od samego początku trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia jego żony. 

Wszyscy cieszą się, że Marta Kubacka wraca do zdrowia i mają nadzieję, że teraz sytuacja w rodzinie Kubackich będzie powoli wracać do normy.

-Powodzenia dla Was, trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze

-Wiem, co czujesz! Zdrowia i siły!

-Z Panem Bogiem pokonacie najtrudniejszą próbę. Proszę nie tracić wiary.

-Jak dobrze słyszeć pozytywną wiadomość, trzymamy kciuki za dalsze postępy, dużo zdrowia - czytamy komentarze fanów pod postem sportowca.

Zobacz wpis:

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?