Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Daniel Martyniuk przeszedł samego siebie. Czara goryczy się przelała, internauci są wściekli
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 27.09.2020 11:38

Daniel Martyniuk przeszedł samego siebie. Czara goryczy się przelała, internauci są wściekli

Daniel Martyniuk
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk tym razem poważnie przesadził, po raz kolejny nie liczył się ze swoimi słowami. Wpis dosyć szybko zniknął, ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Jego słowa odbiły się szerokim echem wśród internautów. Ci nie kryją swojej złości, są wściekli na syna króla disco polo.

Daniel Martyniuk pokazuje mediom, że szybko nie da o sobie zapomnieć. Jego ostatnie słowa wywołały prawdziwą burzę i skandal, mało kto mógłby przypuszczać, że może jeszcze stać się coś podobnego. Uderzył w jeden z czułych punktów.

Daniel Martyniuk obraził byłą żonę

Niedawno informowaliśmy, że młody Martyniuk jest po pierwszej rozprawie rozwodowej. Synowi króla disco polo udało się uzyskać rozwód i Daniel nie jest już dłużej mężem Eweliny. Mało kto się spodziewał, że dojdzie do tego po zaledwie dwóch latach, ale para nie potrafiła się ze sobą dogadać.

Ledwie rozprawa, która odbyła się w poniedziałek, się zakończyła, a Daniel Martyniuk już postanowił prać swoje rodzinne brudy publicznie. W relacji na jego Instagramie pojawił się wpis, który doprowadził niektórych fanów do furii, są wściekli.

— „Paris Hilton”, gdzie ja miałem oczy, hmm… I faktycznie coś z tymi końmi jest wspólnego… „Uśmiech” — napisał syn Zenka, obrażając swoją byłą żonę Ewelinę oraz publikując jej prywatne zdjęcie.

  1. Nie ma wątpliwości. Nadchodzą wielkie zmiany w 500 plus, rodzice nie będą zachwyceni
  2. Fatalne wieści, zmiany uderzą głównie w emerytów. Prawie wszyscy zapłacimy niemałe pieniądze
  3. Oficjalny komunikat Ministra Edukacji. Chodzi o zamknięcie szkół, Piontkowski właśnie poinformował

Syn króla disco polo się rozwiódł

Mimo że Daniel Martyniuk chciał się rozwieść bez orzekania o winie, sąd zdecydował, że małżeństwo rozpadło się przez mężczyznę. Jak donosi portal plotek.pl, młody Martyniuk musi płacić 3 tysiące na byłą żonę i 1,2 tysiąca złotych na 1,5-roczną córkę Laurę. Po stronie syna cały czas dzielnie stała mama Danuta, która również nie szczędziła gorzkich słów w stronę byłej synowej.

Opisywany wcześniej wpis zdążył już zniknąć, jednak w sieci mało co zostaje zapomniane i usunięte na dobre. Internet szybko obiegły słowa syna Zenka, a jego fani nie kryją zniesmaczenia. Jak informuje dalej plotek.pl na niektórych forach stają w obronie Eweliny i uważają, że Daniel przekracza wszelkie granice.

Jakie jest wasze zdanie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną.

daniel martyniuk

Syn króla disco polo obraził byłą żonę.

daniel martyniuk

Będzie musiał płacić na Eweliną i córkę niemałe pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. TVN przekazał fatalne informacje, pomarańczowy stopień zagrożenia. Niebezpieczeństwo dla części Polski
  2. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  3. Zdezynfekowała ręce, chwilę później rozegrał się prawdziwy dramat. Jej dzieci wpadły w panikę, rozległ się jeden wielki krzyk
  4. Lewandowski będzie gwiazdą nowego serialu TVN. Podobnych rzeczy jeszcze nie było, przygotujcie się na wielki hit
  5. Agata Duda w końcu pokazała prawdziwą twarz. Zrobili jej zdjęcie z ukrycia, jeden kadr będzie się ciągnął za nią latami
  6. Dla niektórych smak dzieciństwa, dla innych profanacja pysznej zupy. Rosół z ziemniakami Karola Okrasy jest idealny na niedzielny obiad

Źródło: plotek.pl, pudelek.pl