Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czy Daniel Martyniuk ma w planach kolejne wesele? Aktualna dziewczyna chciałaby sformalizować związek
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 05.03.2021 09:14

Czy Daniel Martyniuk ma w planach kolejne wesele? Aktualna dziewczyna chciałaby sformalizować związek

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/faustynaaj

Czy Daniel Martyniuk planuje kolejny ślub? Nie tak dawno się rozwodził, a pojawiły się plotki, jakoby już planował sformalizować kolejny związek, tym razem ze swoją dawną ukochaną, Faustyną. Rodzice nie chcą komentować tych sensacyjnych doniesień.

Według informatora są załamani postępowaniem swojego syna i nie wiedzą już, co robić.

Daniel Martyniuk znów weźmie ślub? Tym razem wybranką byłaby Faustyna

Daniel Martyniuk niedawno rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Eweliną i wojował z nią jeszcze bardziej za pomocą mediów niż sądu o opiekę nad ich córką, Laurą.

Publiczne pranie brudów bardzo zniechęciło do niego jego byłą żonę i całą jej rodzinę. W działania swojego syna mocno zaangażowała się również Danuta Martyniuk, która nie szczędziła oskarżeń i gorzkich słów pod adresem dawnej synowej.

Faustyna również nie miała z Danielem łatwo. Po tym, jak zszedł się z Eweliną, zostało na nią spuszczone wiadro pomyj w mediach społecznościowych. Po rozwodzie jednak dawna para pogodziła się i może się okazać, że wkrótce wezmą ślub.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Rodzina nie komentuje ślubnych planów

Faustyna naciska, że nie chce być „na doczepkę”. Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub. Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie przewidzieć, co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi – mówił informator „Super Expressu”.

Rodzice Daniela mają chyba już dość postępowania ich syna. Już jakiś czas temu Danuta wyznała, że sprawa z Eweliną bardzo ją podłamała i że zauważyła w swoim synu wiele wad.

Kolejne, huczne wesele, za które trzeba będzie zapłacić (a Daniel sam nie zarabia na swoje utrzymanie), nie jest w smak jego rodzinie. Tym bardziej że trudno ocenić, jak długo przetrwa związek prawniczki i syna króla disco polo.

Koszty rozwodu również spoczęły więc na rodzicach, a miesięczne alimenty na ich wnuczkę, Laurę, są niemałe. Czy są gotowi sprostać kolejnemu trudnemu wyzwaniu?

Trudno więc powiedzieć, co o wyczynach syna sądzą jego rodzice, ale najpewniej nie są zbyt zadowoleni. Ewelina, była żona Daniela, przestała być już częścią ich życia i nie wiedzą, czy podobnie nie będzie z Faustyną. Czas pokaże.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]