Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska w skąpym bikini na plaży. Chudzinka, fanów zatkało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2023 20:10

Dagmara Kaźmierska w skąpym bikini na plaży. Chudzinka, fanów zatkało

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Królowa życia przeszła poważną metamorfozę i w ogóle nie przypomina dawnej siebie.

Gwiazda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Już od dawna uczestniczka reality show szokuje zmianami w swojej sylwetce. Tym razem przeszła samą siebie.

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła swoją metamorfozą

Gwiazda największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w uwielbianym programie “Królowe życia”. Pomimo odejścia z produkcji Dagmara Kaźmierska dalej cieszy się olbrzymią sympatią internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej aktywność w social mediach.

Od dłuższego czasu charyzmatyczna blondynka zaskakuje swoimi eksperymentami z wyglądem i sylwetką. Teraz jednak całkowicie oczarowała wszystkich swoich obserwatorów. Tak szczupła nie była jeszcze nigdy.

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Dagmara Kaźmierska bardzo schudła. Jak teraz wygląda?

Już jakiś czas temu gwiazda wspominała o przebytym zabiegu liposukcji, dzięki któremu udało jej się pozbyć kilku kilogramów i wymodelować swoją sylwetkę. Później poinformowała fanów o wprowadzonych w życie zasadach, które jeszcze bardziej mają przybliżyć ją do wymarzonej wagi. Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z wszelkich słodyczy i przekąsek.

-Nie mam ochoty na słodkie przekąski, a zamiast ciasteczka, wybieram shake. Uwaga! Zgubiłam troszkę brzuszka. Dodatkowo koktajle są wegańskie, bezglutenowe i w 100 proc. pozbawione szkodliwych wzmacniaczy smaku, cukru rafinowanego i sztucznych słodzików! - wyznała jakiś czas temu królowa życia.

 

Dagmara Kaźmierska pozuje w skąpym bikini na Instagramie

Pomimo tego, że fani od dawna wiedzieli o zmianach w żywieniu uczestniczki programu “Królowe życia”, dopiero teraz mieli okazję zobaczyć ją w całej okazałości. Gwiazda pochwaliła się najnowszym zdjęciem, na którym pozuje ubrana jedynie w odsłaniające ciało bikini.

Dagmara Kaźmierska przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach nad Morzem Czarnym, gdzie cieszy się morskimi falami, słonecznymi plażami i aktywnym wypoczynkiem. Gwiazda wyznała, że podczas urlopu spróbowała nawet nowości w postaci kitesurfingu. 

Zobacz zdjęcie:

źródło: kobieta.wp.pl