Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc. Dziewczynka walczy z ciężką chorobą, wciąż jest szansa na jej zdrowie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.04.2023 11:33

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc. Dziewczynka walczy z ciężką chorobą, wciąż jest szansa na jej zdrowie

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Celebryci często podkreślają, że udostępnianie zbiórek na leczenie nie jest prostą sprawą. Wszystko dlatego, że dostają mnóstwo takich próśb i trudno jest odmówić komuś pomocy. Mimo tego Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na nagłośnienie pomocy dla małej dziewczynki.

Na leczenie Kingi potrzebne jest 140 tysięcy złotych. Póki co zebrano prawie 24 tysiące złotych, co daje 16% całej kwoty. Każda pomoc będzie dla niej potrzebna.

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc dla małej dziewczynki

 - Proszę o pomoc. Ta dziewczynka potrzebuje niezwykle trudnej operacji. Każda walka sporo kosztuje, ale jeśli każdy z nas wpłaci tylko złotówkę, to wspólnie tę walkę wygramy. Dziękuję całym sercem - pisze w swojej relacji Dagmara Kaźmierska.

W opisie zbiórki możemy przeczytać, że Kinga ma 12 lat. Wykryto u niej złośliwy nowotwór kości udowej. Wszystko zadziało się nagle, bo na początku roku nic nie wskazywało na jej kłopoty zdrowotne.

"Wyciągnęli ją z łóżka", później doszło do tragedii. Porażające, co spotkało córkę Martyny Wojciechowskiej

Dagmara Kaźmierska udostępniła zbiórkę na leczenie nastolatki

Kinga ma już za sobą część chemioterapii. 

- Kinga jest w gipsie biodrowym (od stopy aż za pępek), co uniemożliwia poruszanie, funkcjonowanie, pielęgnację. W takim stanie musi wytrzymać leczenie - czytamy w opisie zbiórki.

Dziewczynka na co dzień mieszka aż 450 kilometrów od Warszawy, gdzie kontynuowane jest jej leczenie. Rodzina prosi o to, aby pomóc jej skupić się na leczeniu nastolatki, aby nie musieli martwić się o środki, które trzeba na to przeznaczyć.

Dagmara Kaźmierska chce szerzyć pomoc

Gest Dagmary Kaźmierskiej z pewnością jest godny odnotowania. Gwiazda programu “Królowe życia” ma ogromne zasięgi w internecie. Na samym Instagramie zgromadziła przeszło milion obserwujących. 

Dlatego celebryci i influencerzy często proszeni są o nagłośnienie podobnych spraw. Rzadko jednak zdarza się, aby zbiórki były udostępniane, ponieważ trudno oddzielić, kto mniej, a kto bardziej potrzebuje pomocy, a nie sposób jest pomóc każdemu.

Wspomóc leczenie nastoletnej Kingi można tutaj.

Dagmara Kaźmierska zbiórka
fot. Instagram/@queen_of_life_77