Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.11.2020 15:20

Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie. ”Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli”

Dagmara Kaźmierska
fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Dagmara Kaźmierska opublikowała swoje zdjęcie z zaledwie 4-dniowym synkiem. Królowa życia sama przyznaje, że wygląda na zdjęciu bardzo naturalnie: Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli – wyjaśnia.

Dagmarę Kaźmierską zdecydowanie znamy z barwnej osobowości, miłości do dresów i zawsze dopracowanego makijażu. Ostatnio bohaterka Królowych życia postanowiła powspominać stare czasy. Zdjęcie, które opublikowała, zostało zrobione 19 lat temu.

Dagmara Kaźmierska tuż po porodzie

Ukochany syn Dagmary, Conan przyszedł na świat 19 lat temu. Dagmara postanowiła pochwalić się, jak wyglądała 4 dni po porodzie Conana. Sama przyznała, że była wówczas o wiele bardziej naturalna niż teraz:

– 4-dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami (pisownia oryginalna) – przyznaje z dystansem gwiazda TTV.

Fani przyznają, że Dagmara wyglądała wspaniale i komplementują zdjęcie:

– Wyglądasz pięknie bez make-upu! – komentuje internautka.

– Piękni jesteście! A Pani cudownie bez makijażu! Pozdrawiam Pani Dagmarko – dodaje kolejna internautka.

Taka była kiedyś moda królowo na cienkie brwi. Śliczna wtedy i śliczna dziś – dodaje kolejna fanka.

Kto jest ojcem Conana?

Ojcem Conana jest Paweł K. były mąż Dagmary Kaźmierskiej. Jest to postać bardzo tajemnicza, wiadomo, że nie jest osobą publiczną.

Co więcej, w tamtym roku pod zdjęciem Conana pojawił się komentarz jednego z obserwatorów, który twierdził, że młody chłopak jest wierną kopią swojego taty. Możemy przypuszczać więc, że jest do niego bardzo podobny. Niestety w sieci na próżno szukać jego zdjęć.

W sieci można znaleźć trochę informacji na temat Pawła K. Portal m.styl.fm podał, że w Kłodzku w 2001 roku doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął gangster Dariusz L. znany pod pseudonimem Szpila. Serwis podaje, że były mąż Dagmary był z zabitym w poważnym konflikcie. Tamtego wieczoru doszło do kłótni i ostrej wymiany zdań.

Powodem były interesy, ponieważ Szpila podobnie jak oni prowadził agencję towarzyską. Co więcej, Dariusz L. podobno groził ciężarnej Dagmarze z pistoletem w ręku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dagmara kaźmierska

Fani przyznają, że Dagmara niewiele się zmieniła.

Dagmara Kaźmierska

Conan jest oczkiem w głowie swojej mamy. Za zdanie matury dostał od niej Mercedesa.

Dagmara Kaźmierska

Conan razem z mamą pojawia się w programie Królowe życia.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: pomponik.pl, m.sty.fm