Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska zdradziła rodzinną tajemnicę. Ojciec Conana podjął jedną z najważniejszych
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 25.12.2020 11:20

Dagmara Kaźmierska zdradziła rodzinną tajemnicę. Ojciec Conana podjął jedną z najważniejszych

Dagmara Kaźmierska
Fot. screen youtube.com/TTV

Dagmara Kaźmierska wyjawiła kulisy ważnego rodzinnego wydarzenia. Na prośbę Kuby Wojewódzkiego gwiazda sięgnęła pamięcią do przeszłości i opowiedziała, dlaczego jej syn ma na imię Conan i kto był pomysłodawcą tak oryginalnego imienia. Przy okazji wyjawiła, że ma naprawdę dużą słabość do oryginalnych imion.

Dagmara Kaźmierska wyjawiła okoliczności wyboru imienia dla syna. Przyznała także, że podczas całej ciąży była przekonana, że spodziewa się córki. Miała więc cały zestaw żeńskich imion, przygotowanych dla swojej potomkini. Gdy okazało się, że na świat przyszedł chłopiec, Dagmara pozostawiła kwestię imienia mężowi.

Dlaczego syn Dagmary Kaźmierskiej ma na imię Conan?

Dagmara była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zapytał, dlaczego syn gwiazdy ma na imię Conan i kto wybrał tak oryginalne imię.

Okazało się, że imię synowi nadał jego ojciec. Dagmara Kaźmierska miała w zanadrzu tylko damskie imiona, choć podobnie jak Conan, były bardzo oryginalne: Nefertiti. Mercedes, Kleopatra.

Gwiazda więc oddała wybór imienia swojemu mężowi. Jak się okazało i on miał oryginalne pomysły. Początkowo miał być Evander. Gdy jednak mąż powiedział na głos imię Conan, oboje byli już zgodni. To imię pasowało jak ulał.

Dagmara przyznała, że uwielbia takie oryginalne imiona. Nie miałaby kłopotu, by nazwać syna Samson. Co więcej, gwiazda wyjawiła także, jak na drugie imię ma jej syn.

Conan na drugie imię ma Shingoo.

Metamorfoza Conana

Widzowie dzięki programowi Królowe życia, mogli obserwować jak Conan dorasta. Chłopak na przełomie kolejnych sezonów zmężniał, wziął się za ćwiczenia i modeluje swoje ciało.

Conan mieszka razem ze swoją mamą w Kłodzku. W tym roku chłopak zdał maturę z fantastycznym wynikiem. W ramach nagrody Dagmara kupiła synowi pięknego Mercedesa.

Dagmara nie omieszkała pochwalić się także przyszłym zawodem syna. Okazało się bowiem, że Conan dostał się na medycynę i będzie lekarzem.

Relacja Conana z Dagmarą jest bardzo udana. Conan na pewno nie narzeka na nudę, jego mama jest energiczną i bardzo emocjonalną osobą. Raz nawet posądził ją o niedojrzałość, ale potem przyznał i tak, że bardzo ją kocha.

Zobacz zdjęcia:

dagmara kaźmierska

Conan świetnie poradził sobie przed kamerami programu. Widzowie bardzo lubią oglądać przygody Dagmary i jej syna.

dagmara kaźmierska

Dagmara przyznała, że spodziewała się córki, nie była więc przygotowana z imiona, by nazwać syna.

dagmara kaźmierska

Dagmara spodziewała się córki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: