Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Czego Ty ode mnie chcesz dziewczyno?" Izabellę Krzan zamurowało, pogodynkę poniosło na wizji w "Pytaniu na śniadanie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2023 10:57

"Czego Ty ode mnie chcesz dziewczyno?" Izabellę Krzan zamurowało, pogodynkę poniosło na wizji w "Pytaniu na śniadanie"

Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Niecodzienna sytuacja na żywo w programie "Pytanie na śniadanie". W pewnym momencie pogodynka w nieoczekiwany sposób zwróciła się do prowadzącej show Izabelli Krzan.

Gospodyni śniadaniówki nie kryła zaskoczenia zachowaniem koleżanki po fachu. Później druga z pań próbowała w jakikolwiek sposób wybrnąć z niezręcznej sytuacji.

Zaskakująca scena z udziałem Izabelli Krzan w "Pytaniu na śniadanie"

Dzisiejsze wydanie programu “Pytanie na śniadanie” było prowadzone przez jeden z ulubionych duetów gospodarzy - Izabellę Krzan oraz Tomasza Kammela. Podczas jednego z segmentów kultowej śniadaniówki modelka miała okazję porozmawiać z wizażystką, która zdradziła jej kilka sekretów na temat pielęgnacji i makijażu brwi.

Prosto po zakończeniu rozmowy z makijażystką, prowadząca program zwróciła się do pogodynki Agnieszki Dziekan, prosząc ją, aby przedstawiła widzom dawkę pozytywnych informacji. Podczas występu blondynki doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem modelki.

Nie będzie baranka, święconki i obrzędów. Edyta Golec spędzi święta inaczej niż miliony Polaków

"Pytanie na śniadanie": Izabella Krzan "zgaszona" przez pogodynkę

Agnieszka Dziekan przywitała się z telewidzami i rozpoczęła swój wywód od tego, że w ciągu najbliższych dni możemy oczekiwać nagłego wzrostu temperatury do nawet 15 stopni Celsjusza. Wyznała również, że czeka na nas więcej słońca, ale wcale nie oznacza to końca opadów.

Następnie pogodynka przedstawiła szczegółową prognozę pogody, podczas której nie zabrakło wiadomości na temat deszczów, jakie odwiedzą między innymi Zachód naszego kraju oraz śniegu, jaki pojawi się w górach.

W pewnym momencie Izabella Krzan zbliżyła się do pogodynki, a ta powitała ją zaskakującym pytaniem:

-Czego Ty ode mnie dziewczyno chcesz?

Zdziwiona prezenterka przypomniała pogodynce, że prosiła ją o pozytywne informacje i dobre przewidywania pogodowe. Odpowiedź Agnieszki Dziekan zaskoczyła nie tylko telewidzów, ale również samą gospodynię śniadaniówki TVP.

"Pytanie na śniadanie": Pogodynka najpierw obraziła, a potem przytuliła Izabellę Krzan

Zaraz po pytaniu pogodynka pokusiła się o jeszcze jeden komentarz pod adresem prowadzącej. Jej wypowiedź, a zwłaszcza to, co wydarzyło się po niej, do reszty zaskoczyło wszystkich w studiu.

-Ale Ty mnie w ogóle nie słuchasz. Ja już na starcie mówiłam 15 niedługo, trochę słońca i zrobię tak, o, przytulę Cię - powiedziała pogodynka, po czym podeszła do modelki i mocno ją uścisnęła.

Izabella Krzan ucieszyła się z reakcji koleżanki i przypomniała, że ma prawdziwe powody do radości, bo już w poniedziałek wyjeżdża na wakacje, co pogodynka potwierdziła wesołym kiwaniem głowy. Na końcu Agnieszka Dziekan nie chciała oswobodzić prowadzącej ze swojego uścisku, a ta musiała ją siłą odpychać i uciekać do kolejnego segmentu show.

I choć pogodynka chciała zamienić sytuację w zabawną scenkę, wielu internautów nie rozumiało tej wymiany zdań i było bardzo zaskoczonych pytaniem, skierowanym w stronę modelki.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 2.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 4.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”

 

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego