Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Omeny Mensah ma już 21 lat. Oniemieliśmy, jak zobaczyliśmy ją u boku mamy. Jeden szczegół od razu rzuca się w oczy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.12.2023 12:08

Córka Omeny Mensah ma już 21 lat. Oniemieliśmy, jak zobaczyliśmy ją u boku mamy. Jeden szczegół od razu rzuca się w oczy

Córka Omeny Mensah ma już 21 lat. Jak dziś wygląda?, for. KAPiF
Córka Omeny Mensah ma już 21 lat. Jak dziś wygląda?, for. KAPiF

Omenaa Mensah pochwaliła się córką podczas niedawnego wspólnego wyjścia na uroczystą premierę. Mama z córką pojawiły się wspólnie na czerwonym dywanie. 21-letnia dziś Vanessa nie przypomina już słodkiej dziewczynki, jaką kiedyś była. 

Omenaa Mensah jest matką dwójki dzieci

Omenaa Mensah od pewnego czasu tworzy udany związek z Rafałem Brzoską. Para w 2017 roku powitała na świecie synka Vincenta. Wiadomość o dziecku była wielkim zaskoczeniem, ponieważ prezenterka do ostatniej chwili ukrywała swój stan. Gwiazda stacji TVN dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu, a później zrobiła to ponownie w egzotycznych okolicznościach przyrody podczas wyjątkowej ceremonii z udziałem przyjaciół

Vincent nie jest jednak pierwszym dzieckiem Omeny Mensah, która po raz pierwszy została mama w 2002 roku. To właśnie wtedy na świat przyszła jej córka, Vanessa.

Roksana Węgiel dolewa oliwy do ognia. Fani dopatrzyli się… braku bielizny! Najpierw kuszące fotki, a teraz taki strój na galę Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy?

Omenaa Mensah występowała z córką w telewizji

Widzowie mogą kojarzyć córkę Omeny Mensah jako 6-latkę z telewizyjnego programu. Matka i córka występowały bowiem wspólnie w formacie TVN Style „Kuchnia czynna całą dobę”, który miał pokazać rodzicom, że gotowanie z dziećmi jest możliwe. 

W 2014 roku Omenaa Mensah i jej córka wystąpiły we wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu „Viva!”. W towarzyszącej jej rozmowie ujawniły, że łączy je wyjątkowo silna więź. Jak podkreśliły, nie zawsze się ze sobą zgadzają i zdarza się im kłócić, ale zawsze szybko się godzą i wzajemnie się wspierają w każdej sytuacji. 

ZOBACZ TEŻ: Poznajecie tego uroczego chłopca? Dziś to wielka gwiazda kina i obiekt westchnień połowy Polek

Jak dziś wygląda córka Omeny Mensah?

Córka Omeny Mensah ma już 21 lat i bardzo się zmieniła. Daleko jej do słodkiej dziewczynki, jaką kiedyś była. Nie można jej jednak odmówić podobieństwa do sławnej mamy. Jak zdradziła Omenaa Mensah jej córka studiuje na drugim roku medycyny. 

Jest już poważną studentką — przyszłą panią doktor, ale dla mnie zawsze będzie małą Vanesską. Każda mama na pewno wie dokładnie, o co mi chodzi…

Niedawno sławna mama wraz z córką wystąpiły wspólnie na czerwonym dywanie, a konkretnie na premierze filmu „Akademia pana Kleksa”. I choć podobieństwo od razu rzuca się w oczy widać także jedne znaczący szczegół – Omenaa Mensah z dumą prezentuje bujne afro, podczas gdy jej córka postawiła na dredy. Jak można zobaczyć na jej instagramowym profilu, Vanessa chętnie eksperymentuje ze swoją fryzurą – przed dredami miała na przykład bardzo krótkie włosy, które pofarbowała na jasny blond, a także czerwień. 

Omena Mensah z córką podczas premiery filmu „Akademia Pana Kleksa”, for. KAPiF 1.jpg
Omena Mensah z córką podczas premiery filmu „Akademia Pana Kleksa”, for. KAPiF
Omena Mensah z córką podczas premiery filmu „Akademia Pana Kleksa”, for. KAPiF 2.jpg
Omena Mensah z córką podczas premiery filmu „Akademia Pana Kleksa”, for. KAPiF

Źródło: Viva!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania