Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Co oznacza słowo lapsus?" Uczestnik "Jeden z dziesięciu" zdębiał, przerosło go pytanie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.04.2023 18:48

"Co oznacza słowo lapsus?" Uczestnik "Jeden z dziesięciu" zdębiał, przerosło go pytanie

Pytanie o lapsus w "Jeden z dziesięciu"
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" od wielu lat jest źródłem rozrywki, ale też wiedzy dla wielu osób. W jednym z ostatnich odcinków uczestnik zaniemówił po przeczytaniu pytania przez Tadeusza Sznuka.

Zabawne sytuacje i wpadki już wiele razy obiegły internet. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku. Mężczyzna nie odpowiedział, na wydaje się proste pytanie.

Pytanie o lapsus w "Jeden z dziesięciu"

Pan Jan miał ostatnią szansę i po niepowodzeniu zakończył swój udział w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Został wybrany do odpowiedzi przez innego uczestnika. 

- Co oznacza słowo lapsus? - brzmiało pytanie zadanie przez prowadzącego.

Pan Jan nie odpowiedział na pytanie, nie rzucił nawet żadnym tropem, w którym kierunku myślał. Po wyeliminowaniu go z programu Tadeusz Sznuk wyjaśnił znaczenie tego słowa.

 - To językowa pomyłka, błąd, przejęzyczenie - brzmiała prawidłowa odpowiedź. 

Maciej Kurzajewski został podpięty do aparatury. Straszliwy ból uderzył nagle, było coraz gorzej. Cichopek musiała to przerwać

Zabawna wpadka na antenie teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Inną sytuacją z teleturnieju "Jeden z dziesięciu", która odbiła się szerokim echem w internecie, jest ta, w której uczestnikowi zadano pytanie o to jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna?

Natychmiastowa odpowiedź mocno rozbawiła pozostałych uczestników i samego prowadzącego. Żartów z tej sytuacji nie szczędzili także fani w mediach społecznościowych.

Kulisy teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Wiele osób zastanawia także, jak wyglądają kulisy nagrywania teleturnieju “Jeden z dziesięciu”. Okazuje się, że produkcja często potrzebuje kilku dubli do nagrania popularnych wizytówek programu.

Jeden ze zwycięzców programu ujawnił także, że prowadzący “Jeden z dziesięciu” Tadeusz Sznuk stara się za kulisami, rozładować stres wśród uczestników show.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik