Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwieckiej w Warszawie. Nie żyje 12-letni chłopiec
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 17.01.2021 18:02

Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwieckiej w Warszawie. Nie żyje 12-letni chłopiec

chłopiec
fot. Jan BIELECKI/East News

Doszło do tragicznego wypadku na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie. 12-latek zjeżdżał na sankach i niefortunnie uderzył głową w ławkę. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł — przekazał wydział prasowy Komendy Stołecznej Policji, jak podaje Polsat News.

Ferie zimowe dla tego 12-letniego chłopca skończyły się tragicznie. Już w poniedziałek 18 stycznia znowu wróciłby na lekcje. Mł. adp rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał portalowi, że służby otrzymały zgłoszenie w sobotę.

Po godz. 16 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej — powiedział. To kolejna śmierć dziecka w ciągu ostatnich kilku dni.

Nie żyje 12-letni chłopiec. Uderzył głową w element ławki

To miał być wypad na sanki, jak wszystkie inne. 12-latek z pewnością chciał skorzystać z ostatnich dni ferii zimowych i pozjeżdżać na sankach. Nikt nie spodziewał się, że wydarzy się taka tragedia.

Pod sam koniec zjazdu chłopiec uderzył w element ławki. Obrażenia były na tyle poważne, że nie udało się uratować nastolatka.

Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł — relacjonował Rutkowski.

Poinformowano, że na miejscu zostały przeprowadzone czynności pod czujnym okiem prokuratora. W sprawie zostanie również wszczęte śledztwo. Jak na razie nie przekazano żadnych innych informacji w tej sprawie.

Kolejna tragedia dziecka

W ostatnim czasie media zalewają nas smutnymi informacjami dot. śmierci dzieci. Obecnie Polska żyje sprawą zamordowanej 13-letniej Patrycji. Do zabójstwa przyznał się jej 15-letni znajomy Kacper, z którym była w zażyłej relacji. Sekcja zwłok wykazała, że ofiara była w ciąży. Z kim?

Tego oficjalnie nie podano, jednak sama Patrycja twierdziła, że to właśnie jej morderca był ojcem dziecka. W sprawie toczy się postępowanie, a Kacper będzie sądzony najprawdopodobniej jak nieletni, ponieważ w dniu zabójstwa nie miał ukończonych 15 lat. Urodziny miał dzień później.

Jednak to niejedyna nastolatka, która straciła ostatnio życie w wyniku tragicznych wydarzeń. 17 stycznia na pogorzelisku odnaleziono ciało 14-latki, która zginęła w pożarze drewnianego domu jednorodzinnego w Szymbarku w województwie małopolskim — podało RMF24.pl. Kilka dni wcześniej inna 14-latka została potrącona przez pociąg.

Pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia wszystkim rodzinom ofiar oraz ich bliskim i znajomym. Rok 2021 rozpoczął się dla nich tragicznie.

Zobacz zdjęcie:

chłopiec

Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie. Nie żyje 12-latek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Polsat News, RMF24

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?