Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Położna zaniemówiła, gdy zobaczyła noworodka. Wszystko przez znamię, które na czole ma chłopiec
Karolina Kawecka
Karolina Kawecka 07.04.2020 23:27

Położna zaniemówiła, gdy zobaczyła noworodka. Wszystko przez znamię, które na czole ma chłopiec

mężczyzna
facebook.com/UWAGATVN

Chłopiec urodził się z wyjątkowym znamieniem. Położna zaniemówiła, gdy zobaczyła, co noworodek ma na czole. Rodzice nie mogli uwierzyć, gdy zorientowali się, z czym urodził się ich maluch.

Znamiona, plamki, czy pieprzyki to znaki szczególne, które towarzyszą nam od urodzenia. Niektórzy je uwielbiają i uważają za coś wyjątkowego, podczas gdy inni za wszelką cenę starają się je zakryć. Ten chłopiec urodził się z wyjątkowym znakiem na czole. Położna nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła noworodka. Rodzice byli zdumieni, gdy ujrzeli swojego syna.

Chłopiec z wyjątkowym znamieniem

Cinar to syn Murata i Cyday. Młodzi rodzice z niecierpliwością czekali, by ujrzeć swoje maleństwo. Nowo narodzony chłopiec został umyty przez położną, która opiekowała się ciężarną kobietą. Gdy pielęgniarka zmyła z maluszka resztki krwi, zaniemówiła. Była pierwszą osobą, która ujrzała wyjątkowe znamię. Natychmiast zaniosła synka rodzicom.

Młoda para nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na czole malca ujrzeli duże znamię o charakterystycznym kształcie. Wzruszeni małżonkowie nie mogli powstrzymać się od płaczu. Ich syn miał na czole wyraźny symbol serca.

  1. Naukowcy z Lublina wyliczyli, ile może potrwać walka z epidemią przy obecnych zakazach. Niestety, nie mają dobrych wieści
  2. Nie wytrzymała i ujawniła sekret królowej, o którym wiedzieli tylko najbliżsi. Wiele osób będzie oburzonych
  3. Nowe zalecenia CDC dotyczące maseczek ochronnych. Duża zmiana dla większości

Znamię stało się symboliczne

Wieści o wyjątkowym znamieniu szybko się rozniosły. Wszyscy w szpitalu chcieli zobaczyć chłopca. Ciężko było powstrzymać uśmiech, gdy się na niego patrzyło. Cinar otrzymał przydomek dziecka miłości. Rodzice nie mieli nic przeciwko. Sami byli oczarowani niezwykły symbolem, który przypominał im, że chłopiec jest owocem wyjątkowego uczucia, jakim się darzą. Uznali znamię za niezwykle urocze.

Serduszko na czole chłopca nasuwa na myśl same pozytywne emocje. Cinar ma teraz nieco ponad rok, a już zgromadził wokół siebie tysiące zaintrygowanych ludzi. Jesteśmy przekonani, że oczaruje swoim serce, w przenośni i dosłownie, jeszcze wiele więcej osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec

Cinar ma już ponad roczek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie kościoła
  2. 600 osób nie żyje, chcieli uchronić się przed koronawirusem. Smutne wiadomości ze świata
  3. 10 pomysłów na wykorzystanie czerstwego chleba. Nic się nie zmarnuje, a ty będziesz zachwycona
  4. Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagrali zaskoczonego mruczka
  5. Ratownik medyczny zaapelował do Polaków. Nagranie powinien zobaczyć każdy z nas
  6. Rydzyk bez skrupułów wydał kolejny apel. Radio Maryja upomina się o dodatkowe pieniądze z naszych kieszeni

źródło: planetapl.life

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania