Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.03.2023 12:39

"Chłopaki do wzięcia": niepojęte, co Rafał odkrył o Joli, rzucił ją bez wahania

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Zaskakująca sytuacja w programie "Chłopaki do wzięcia". Rafix opowiedział, jaką decyzję podjął w sprawie swojej ukochanej Joli. Jego słowa zaskoczyły wszystkich fanów show.

Mężczyzna oznajmił telewidzom, że zakończył relację ze swoją narzeczoną. Wszystko z powodu niedawnej wizyty w jego domu rodzinnym.

Rafał z "Chłopaków do wzięcia" oświadczył się Joli

W ostatnim odcinku popularnego reality show Rafał otworzył się na temat relacji ze swoją ukochaną Jolą. Okazało się, że mężczyzna podjął jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu i postanowił oświadczyć się swojej partnerce.

Zrobił to podczas imienin swojej mamy w domu rodzinnym. Uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia” nie krył radości na myśl o wkroczeniu w nowy etap życia. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli.

 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

"Chłopaki do wzięcia": Rafał oburzony zachowaniem swojej narzeczonej

Gdy zakochani znaleźli się już w domu rodzinnym Rafała, bohater “Chłopaków do wzięcia” natychmiast uklęknął i poprosił Jolę o rękę. Ta bez wahania przyjęła jego oświadczyny.

Podczas imienin mamy Rafixa nie brakowało dobrej zabawy i alkoholu. Jak mówi sam uczestnik reality show denerwowało go to, że jego partnerka nie chciała z nim tańczyć, a na swoich partnerów wybierała jego brata lub szwagra.

W pewnym momencie Jola zaczęła dotykać jednego z mężczyzn w miejscach, do których jako dziewczyna Rafała nie powinna mieć dostępu. Mężczyzna nie krył swojego oburzenia zachowaniem ukochanej.

"Chłopaki do wzięcia": Szybkie oświadczyny i szybkie zerwanie

Już podczas wychodzenia z domu rodzinnego, Rafała zaczepiła jego mama, która postanowiła wyrazić swoją opinię na temat Joli oraz jej zachowania podczas imprezy imieninowej. Kobieta nie kryła oburzenia i otwarcie wyznała, że nie chce takiej żony dla swojego syna.

-Ale powiedziała mi mama: Rafał, nie obraź się, ale one alkoholiczki, nie wiadomo co tam jeszcze, ta jedna kobieta nie jest dla Ciebie (pisownia oryginalna) - powiedział Rafix w ostatnich odcinku “Chłopaków do wzięcia”.

Za radą mamy mężczyzna postanowił zerwać z ukochaną. Swoją decyzję tłumaczył nie tylko jej ostatnim zachowaniem, ale też odległością dzielącą parę. Co ciekawe, Rafał zakończył relację z Jolą przez smsa. 

-Po pracy usiadłem sobie przed domem, telefon, napisałem do Joli smsa, że przykro mi bardzo, ale nie możemy być razem ze sobą. Ja nie chcę takiej kobiety, która na jakiś imprezach jest i nie wiadomo, co robi, pije alkohol i nie wiadomo, co tam - opowiadał Rafix w reality show.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16