Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Morawski był ojcem Mroczków w "M jak miłość". Porażające, co dziś o nich mówi
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 06.06.2023 13:11

Cezary Morawski był ojcem Mroczków w "M jak miłość". Porażające, co dziś o nich mówi

Cezary Morawski, bracia Mroczek
fot. KAPiF

Cezary Morawski  w serialu “M jak miłość” wcielił się w rolę ojca braci Mroczek. W jednym z niedawnych wywiadów poruszony został z nim temat pracy na planie tej produkcji. Aktor niezbyt pochlebnie wypowiedział się o swoich serialowych synach.

Niedawno Morawski skończył 69 lat. Niegdyś przyznał, że ubolewa nad tym, że osoby, które nie idą do szkoły teatralnej, nazywają się aktorami, a dla reżyserów aktorem jest już ktoś, kto po prostu stanął przed kamerą.

Cezary Morawski z "M jak miłość" krytykuje braci Mroczek

W “M jak miłość” Cezary Morawski wcielił się w rolę Krzysztofa Zduńskiego. Do obsady należał w latach 2000-2006. Przyznał, że gdy w serialu pojawili się Mroczkowie, to byli żółtodziobami, a teraz nie widzi u nich postępu w rzemiośle aktorskim.

- W pewnym momencie podjęli decyzję, że zostają i grają dalej. Zresztą nawet nie grają. Po prostu dają się filmować jako Mroczki - w ostrych słowach powiedział aktor.

Dodał, że nauczyli się oni pewnych zachowań, ale to dalej Mroczki są podglądani przez kamerę.

Dariusz Pachut zareagował na to, jak potraktowano Dodę. Nie gryzł się w język!

Cezary Morawski nie ma dobrego zdania o "M jak miłość"

Cezaremu Morawskiem nie podoba się to, że po latach “M jak miłość” zaniedbało wątek Mostowiaków i mocniej skupia się na innych bohaterach serialu.

- Kiedyś, mając wolny wieczór, włączyłem serial. Ale szczerze powiem, że po kilkunastu minutach wyłączyłem. Zupełnie nic z tego nie zrozumiałem. Chyba zbyt daleko od niego odszedłem - powiedział dla “Teletygodnia”.

Postać grana przez Morawskiego zmarła na zawał. Zdaniem aktora i tak długo utrzymał się w serialu, a Zduński stał się popularny, dopiero jak umierał.

Cezary Morawski był bohaterem skandalu

Przed kilkoma laty Cezary Morawski był bohaterem głośnego skandalu. Odwołano go z funkcji dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Wszystko dlatego, że płacił sam sobie bardzo duże pieniądze za bycie aktorem, scenografem i reżyserem.

W ostatnich latach aktora mogliśmy obserwować dwóch innych serialach produkcji TVP - “Dom pod dwoma orłami” i “Korona Królów”.

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"