Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Było tak blisko! Uczestniczka "Koła fortuny" rzuciła hasło i poległa. Straciła wszystko, mina Norbiego bezcenna
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.04.2023 20:19

Było tak blisko! Uczestniczka "Koła fortuny" rzuciła hasło i poległa. Straciła wszystko, mina Norbiego bezcenna

Koło fortuny
fot. kadr z programu „Koło fortuny“

Program „Koło fortuny” cieszy się dużą popularnością. Jego uczestnicy nierzadko potrafią zaskoczyć. Tym razem jedna z uczestniczek nie zdołała odgadnąć hasła, choć od poprawnej odpowiedzi dzieliło ją naprawdę niewiele. 

Co się wydarzyło w 1526. odcinku programu „Koło fortuny”?

„Koło fortuny” – uczestniczka była tak blisko. mimo to nie udało jej się odgadnąć hasła

W 1526. odcinku programu „Koło fortuny” uczestnikami byli pan Rafał, pani Kinga i pan Marek. Podczas odgadywania ostatniego hasła przed rundą finałową doszło do kuriozalnej sytuacji. Przejęzyczenie uczestniczki kosztowało ją jego odgadnięcie. 

Po zakręceniu kołem fortuny i wskazaniu litery B, hasło na ekranie było właściwie oczywiste – „biurko z szufladkami”. Mimo to, pani Kinga niestety na nim poległa.

"Chłopaki do wzięcia": Widzów poniosło, gdy zobaczyli, jak wygląda Karina. Posypały się komentarze

„Koło fortuny” – pomyłka uczestniczki kosztowała ją poprawną odpowiedź

Pani Kinga biorąca udział w jednym z odcinków „Koła fortuny” wyraźnie się zestresowała i podając odpowiedź, przejęzyczyła się.

 – Biurko z szufladami – powiedziała. – Biurko z szufladkami – poprawiła się szybko, ale niestety w studio zabrzmiał już sygnał błędnej odpowiedzi. 

Mina pani Kingi wyraża więcej niż tysiąc słów. Uczestniczka nawet zaśmiała się ze swojej pomyłki. Jeszcze bardziej wymowna była reakcja Norbiego, który aż spuścił wzrok. 

- Kingo kochana - westchnął z żalem - No bardzo mi przykro!

„Koło fortuny” – stres nierzadko sprawia, że uczestnicy tracą swoją szansę na wygraną

Kilka odcinków temu inny uczestnik także stracił szansę na odgadnięcie hasła, chociaż brakowało w nim zaledwie czterech liter. 

Odcinki programu „Koło fortuny” są dostępne na platformie TVP VOD.

Źródło: TVP VOD

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik