Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Burza większa niż po zwolnieniu Katarzyny Dowbor? Ulubieniec fanów na wylocie z show Polsatu. Tego mogą już nie znieść
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.12.2023 08:30

Burza większa niż po zwolnieniu Katarzyny Dowbor? Ulubieniec fanów na wylocie z show Polsatu. Tego mogą już nie znieść

Andrzej Grabowski stracił pracę w programie Polsatu?, fot. KAPiF, kadr z programu „Świat według Kiepskich”
Andrzej Grabowski stracił pracę w programie Polsatu?, fot. KAPiF, kadr z programu „Świat według Kiepskich”

Nie tylko Telewizją Polską wstrząsają wielkie zmiany. Kilka miesięcy temu głośno było o prawdziwej rewolucji urządzonej przez Edwarda Miszczaka. 

Polsat wprowadza wielkie zmiany do swoich formatów

W maju tego roku mediami wstrząsnęła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Choć mogło się wydawać, że rola prowadzącej format od dekady jest niezachwiana, informacja o jej zwolnieniu przyszła znienacka. Do dziś wiele osób nie pogodziło się, że na czele programu stanęła Ela Romanowska. 

„Nasz nowy dom” to jednak niejedyny program telewizyjny, który został poddany zmianom. W związku z nimi pracę straci kolejny uwielbiany gwiazdor Polsatu, a konkretnie Andrzej Grabowski. Aktor jest najlepiej kojarzony z postacią Ferdka z serialu „Świat według Kiepskich”, który był emitowany na antenie Polsatu do listopada 2022 roku. 

Sylwester z Tadeuszem Rydzykiem ma trwać aż 4 dni. Kwota szokuje. Przekazano, co ma się tam dziać Catering od Gesslerowej kosztuje 3 tysiące złotych. Nie wszystko spełnia wymogi. Prawnik ma na to sposób

Andrzej Grabowski jeszcze nie dawno nie mógł narzekać na brak pracy

Andrzej Grabowski jeszcze niedawno nie mógł zarabiać na brak zleceń czy problemy finansowe – jak donosi portal „Show News”, za jeden odcinek „Świata według Kiepskich” miał zgarniać nawet 18 tysięcy złotych. Za rolę w innych serialach i filmach gangsterskich ma z kolei kasować prawie 150 tysięcy złotych.

Jakby tego było mało, Andrzej Grabowski jeździ po Polsce z występami kabaretowymi i stand-upowymi. Obecnie kalendarz aktora jest wypełniony aż do kwietnia z powodu występów z okazji 50-lecia Kwartetu, który współtworzy z  Janem Peszkiem, Janem Fryczem i swoim bratem Mikołajem Grabowskim. Utarta kolejnego źródła dochodu może jednak dość mocno uderzyć aktora po kieszeni. 

ZOBACZ TEŻ: Spożywali alkohol na planie, a później działo się to… Klaudia El Dursi odkrywa kulisy „Hotelu Paradise"

Andrzej Grabowski stracił pracę w programie Polsatu?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Andrzej Grabowski stracił pracę w popularnym programie Polsatu. Chodzi mianowicie o „Taniec z gwiazdami”, gdzie zasiadał w jury od 2014 roku. Kolejna, 27. edycja programu ma trafić na ekrany telewidzów wiosną 2024 roku. Zanim tak się jednak stanie, format czeka sporo zmian. Jedną z nich jest odświeżenie składu jury. 

Jak dotąd z jury programu „Taniec z Gwiazdami” zasiadały cztery osoby. Odkąd show trafił do Polsatu, stale zasiadali w nim Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović, a także (poza jednym sezonem) Michał Malitowski. Czwarty fotel był zajmowany z kolei kolejno przez Beatę Tyszkiewicz, Olę Jordan i Andrzeja Piasecznego. 

Zgodnie z najnowszymi medialnymi doniesieniami, od kolejnej edycji w jury ma zasiadać jedynie trzech jurorów, a jedyną osobą, która ostanie się z poprzedniego składu jest Iwona Pavlović. Dzięki tej zmianie każdy z sędziów będzie miał okazję na nieco dłuższą wypowiedź. Prawdopodobnie dla Andrzeja Grabowskiego będzie to jednak oznaczać pożegnanie z tym formatem

Źródło: Show News, Wirtualne Media

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania