Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bridgertonowie: gwiazda serialu dokonała coming outu
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 05.06.2024 06:00

Bridgertonowie: gwiazda serialu dokonała coming outu

Jessica Madsen i Claudia Jessie
Fot. Rex Features/East News

Bridgertonowie podbili Netfliks w ciągu kilku godzin. Serial jest jednym z najchętniej oglądanych na platformie. Co ciekawe, teraz aktorzy są bardzo popularni na całym świecie. Teraz jedna z gwiazd dokonała coming outu. O kogo dokładnie chodzi?

Bridgentonowie: krótko o serialu

W produkcji Bridgentonowie śledzimy losy Daphne Bridgerton, która jest najstarsza z całej familii. Wkracza na pełną konkurencji scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Kobieta marzy o tym, aby powtórzyć losy rodziców i znaleźć mężczyznę, którego tak mocno pokocha.

Trzeci sezon produkcji, która jest bardzo popularna na platformie streamingowej Netfliks, miała premierę 16 maja 2024 roku. Czy będą kolejne epizody?

Janusz Rewiński zmarł w wieku 74 lat Nie żyje kolejny wybitny aktor. Odszedł Jan Szurmiej

Bridgentonowie: czy będzie czwarty sezon?

Bridgentonowie: czy będzie czwarty sezon? Wiele osób zadaje sobie to pytanie i wcale nikt się nie dziwi. Produkcja jest bardzo popularna i zbiera co raz więcej fanów. Netfliks jeszcze nie potwierdził daty premiery czwartego sezonu. Ale plotki mówią jedno.

Na forach w internecie i wśród fanów pojawiają się informacje, że ekipa Bridgertonsów ma wejść na plan zdjęciowy w Londynie latem 2024 roku.

Bridgentonowie: coming out jednej z gwiazd!

"Pride Month" trwa w najlepsze, jest to najczęściej idealna okazja, aby powiedzieć o swojej miłości. Mowa o Jessice Madsen, która wciela się w rolę Cressidy Cowper, ogłosiła, że tworzy szczęśliwy związek z kobietą.

Aktorka zakochała się i mówi o tym głośno w serwisie społecznościowym:

Zakochałam się w kobiecie. Mówię o tym głośno i jestem z tego dumna - napisała na Instagramie.

Fani artystki od razu zareagowali, w komentarzu pojawiło się bardzo dużo pozytywnych wiadomości:

Jesteś wielka!
Gratulację!
To jest świetna wiadomość!
Kochamy Cię Jessica.