Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak przerywa milczenie, otwarcie mówi miłości. Wspomniała o ślubie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 14.03.2023 12:33

Beata Kozidrak przerywa milczenie, otwarcie mówi miłości. Wspomniała o ślubie

Beata Kozidrak
fot. KAPiF

Serce Beaty Kozidrak skradł o 17 lat młodszy Jakub Łuczak. Informacja o ich związku pojawiła się w ubiegłym roku, ukochany chciałby zaciągnąć ją do ołtarza. Wokalistka wyraziła się jasno w tej sprawie. 

Miłość wokalistki i jej partnera rozkwita "czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie" wyznała w rozmowie z viva.pl 

Nowy partner Beaty Kozidrak w niczym jej nie ogranicza

Media donoszą, że Beata Kozidrak jest zakochana w 54-letnim techniku elektroradiologi Jakubie Łuczaku. Obecnie działa w branży stomatologicznej. Jak twierdzi piosenkarka, nie ogranicza jej i rozumie, że jest "wolną kobietą".

Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. Tak jak on mówi: "Jesteś wolną kobietą, nic nie musisz powiedziała w rozmowie dla viva.pl.

Nie żyje Barbara Lityńska. Słynna aktorka z zespołem downa odeszła w wieku 50 lat

Czy Beata Kozidrak planuje ślub?

Ukochany autorki utworu "Ta sama chwila" bardzo chciałby zaprowadzić ją na ślubny ołtarz, 62-latka już dawno podjęła decyzję w tej sprawie. 

Nie będę tłumaczyć, na czym polega mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował wyznała gwiazda w rozmowie z portalem viva.pl.

Piosenka znów czuje motyle w brzuchu

Piosenkarka wyznała, że miłość sprawia, że rozkwita. A do szczęścia nie jest jej potrzebne małżeństwo, stałe uczucie jest dla niej priorytetem.

– Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili […] W domu jestem romantyczna, jestem dynamiczna i ciągle chcę być zakochana. Bo miłość daje skrzydła. Czasami wkurza również. Ale to jest taka temperatura naszego życia i wszystko jest po coś! –  dodała. 

Beata Kozidrak (2).jpg
fot. KAPiF
Beata Kozidrak (3).jpg
fot. KAPiF