Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan w czarnych włosach. Internauci absolutnie oczarowani, chociaż jej nie poznali
Michał Fitz
Michał Fitz 01.03.2023 09:33

Barbara Kurdej-Szatan w czarnych włosach. Internauci absolutnie oczarowani, chociaż jej nie poznali

Barbara Kurdej-Szatan
KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan jest powszechnie kojarzona ze swoich jasnych włosów. Długo w świadomości publicznej funkcjonowała przecież jako „blondynka z Play”. A jak aktorka wygląda w kruczej czerni?

Pokazała się w niej ostatnio w mediach społecznościowych. Jej fani w pierwszej chwili nie mogli jej rozpoznać.

Barbara Kurdej-Szatan w czerni

Aktorka wrzuciła na Instagrama luźne selfie, na którym zadziornie pokazuje język. Na głowie nie ma swojego blondu, a czarne włosy z grzywką na bok, sięgające jej do ramion. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe fryzury to zmiana o 180 stopni.

Jak jednak wynika z lakonicznego opisu fotki, nie jest to metamorfoza stała, a jedynie charakteryzacja do jednego z teatralnych spektakli. Barbarę będzie można w takiej odsłonie zobaczyć na deskach Teatru 6. Piętro.

Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści

Barbara Kurdej-Szatan chwalona przez fanów

Gdyby fotka nie pojawiła się na oficjalnym profilu aktorki, mało kto stwierdziłby, że na zdjęciu znajduje się Barbara Kurdej-Szatan. Niejeden fan dał w sekcji komentarzy znać, że jej nie poznał. Znaczna większość jednak solidarnie stwierdziła, że i w tej odsłonie artystce jest bardzo do twarzy.


- O rety jak Pani do twarzy w tych ciemnych włosach — zauważa jedna z fanek.

- Ale pasuje Pani fryzurka — stwierdza kolejna.

- Super w tych ciemnych włosach, z pazurem czytamy w następnym komentarzu.

Barbara Kurdej-Szatan nie pierwszy raz tak zaskakuje fanów

Metamorfozy to nieodzowna część fachu aktorskiego. Barbara Kurdej-Szatan już wcześniej miała okazję zakładać peruki, w których kompletnie nie przypominała siebie. Jakiś czas temu grała w tym samym teatrze w spektaklu z Danielem Olbrychskim i też miała zupełnie inną fryzurę.

Wówczas jej włosy również były ciemniejsze i miały grzywkę. Całość była jednak wystylizowana tak, by aktorka wyglądała niczym stereotypowa pani domy z USA. Na głowie miała bowiem jeszcze przepaskę, reakcje jej fanów były podobne.

Zobacz posty: