Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan przeszła poważny zabieg. Co rano budziła się z przykrymi objawami, nie mogła dłużej zwlekać
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.08.2023 19:41

Barbara Kurdej-Szatan przeszła poważny zabieg. Co rano budziła się z przykrymi objawami, nie mogła dłużej zwlekać

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan przeszła zabieg. Fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan już od dłuższego czasu zmagała się z objawami, które skutecznie utrudniały jej życie. Aktorka po latach zdecydowała się zmienić ten stan rzeczy, udała się więc na zabieg. Właśnie zdała relację z jego przebiegu na swoich mediach społecznościowych.

Problemy ze zdrowiem Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez Polaków aktorek. Sympatię widzów zaskarbiła sobie dzięki udziałowi w reklamach jednej z sieci komórkowych. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu, na szklanym ekranie mogliśmy regularnie obserwować ją w takich show i programach jak “M jak miłość”, “W rytmie serca”, “Taniec z Gwiazdami” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Fani cenią Barbara Kurdej-Szatan przede wszystkim za jej wielkie serce oraz szczerość. Aktorka nie kryje się ze swoimi poglądami, niejednokrotnie wyraziła także własne zdanie na różne, ważne społecznie tematy. Ponadto bardzo często angażuje się w akcje charytatywne, by pomagać innym. 

Niestety tym razem sama potrzebowała pomocy. Barbara Kurdej-Szatan właśnie ujawniła, że przeszła poważny zabieg.

3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, jaki zabieg przeszła

Barbarę Kurdej-Szatan obserwuje na Instagramie ponad 1,3 miliona internautów. Aktorka może pochwalić się więc jedną z największych i najbardziej oddanych społeczności fanów, co bardzo docenia. Regularnie publikuje na platformie posty, w których daje znać, jak mija jej życie na planie, ale również prywatne chwile w domowym zaciszu. Gwiazda nie omieszkała również poinformować, jak poszedł oraz jaki dokładnie zabieg przeszła w ostatnim czasie.

16 sierpnia na profilu c pojawiło się szczere wideo. W jego opisie aktorka wyjawiła, że zdecydowała się na zabieg laserowej korekty wzroku. Nie ukrywała, że jest to w jej życiu wielki krok, ponieważ wada wzroku przez lata utrudniała jej funkcjowanie.

Okulary zaczęłam nosić w liceum, a od studiów, czyli prawie od 20 lat nosiłam soczewki… Często było to kłopotliwe, np. przeszkadzało w mojej pracy, rano budziłam się z zamazanym obrazem, co mnie niesamowicie denerwowało, dlatego nosiłam te soczewki od wstania, aż do pójścia spać, czasem zapominając zdjąć… Tyle lat… aż do teraz! – relacjonowała Barbary Kurdej-Szatan.

Czy zabieg Barbary Kurdej-Szatan powiódł się?

Barbara Kurdej-Szatan właśnie poinformowała fanów, że zdecydowała się przejść zabieg laserowej korekty oczu w tej samej klinice, której ci licznie jej polecali. Wszystko wskazuje na to, że przyniosła ona zamierzone efekty.

Mój komfort życia zmienił się o 180 stopni – przyznała aktorka w tym samym poście.

Filmik, który opublikowała, pokazuje krok po kroku, jak przebiegało jej przygotowanie do zabiegu. Został on oznaczony jako współpraca reklamowa, jednak wyglądało, jakby gwiazda szczerze cieszyła się z efektów, które zapewnił jej zabieg. 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania