Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska skomentowały związek Cichopek z Kurzajewskim. Mądre słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.10.2022 00:28

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska skomentowały związek Cichopek z Kurzajewskim. Mądre słowa

Barbara Kurdej-Szatan Anna Kalczyńska
fot. kadr z wywiadu

Wciąż nie milkną komentarze wokół niedawnego wyznania Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, dotyczącego ich związku. Teraz głos w sprawie zabrały Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” zaskoczyli cały Internet swoim niespodziewanym wyznaniem. Gwiazdy TVP w dniu 40. urodzin Kasi Cichopek, wyznały, że od pewnego czasu są w szczęśliwym związku.

Chwilę po ogłoszeniu większość znanych osób z polskiego show-biznesu zaczęła przesyłać swoje słowa wsparcia i gratulacje. Teraz o zdanie zapytano kolejne gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Była gwiazda serialu „M jak miłość” została zapytana o to, jaki jest jej stosunek do niedawnego wyznania prezenterów. Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że nie chce oceniać całej tej sytuacji, a to czy zakochani poradzą sobie w prowadzeniu razem „Pytania na śniadanie” zależy przede wszystkim od ich profesjonalizmu.

-Wszyscy są profesjonalistami. Są pary, które prowadzą coś razem czy grają razem spektakle. Są pary, które są rozwiedzione, czy już nie są parami i też dalej razem pracują. Wszystko jest kwestią profesjonalizmu. I tyle. Co mi do tego tak naprawdę – powiedziała aktorka w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Dziennikarka zapytała gwiazdę również o to, czy uważa, że zakochani mają szansę stać się nową „power couple”, czyli jak to sama określiła, parą, która dodaje innym siły i motywacji.

-Nie wiem. Media lubią robić power couple z różnych związków, więc to chyba od was zależy – powiedziała ze śmiechem Barbara Kurdej-Szatan.

Anna Kalczyńska mądrze o swojej konkurencji

Te same pytania tabloid skierował również w stronę prowadzącej konkurencyjny program śniadaniowy „Dzień dobry TVN” Anny Kalczyńskiej.

– Życie pisze najlepsze scenariusze i w tym przypadku chyba po prostu życie wyprzedziło ich pomysły na drogę zawodową. Tak mi się wydaje. Ja tego nie oceniam. To są kompletnie indywidualne kwestie ludzkie i losy, a każde słowo może być raniące. W dodatku to jest nasza konkurencja, więc nie wypada mi się na ten temat wypowiadać – zdradziła w wywiadzie z portalem Anna Kalczyńska.

Podobnie, jak Barbara Kurdej-Szatan dziennikarka została zapytana o to, czy gwiazdy TVP mają szansę stać się polską „power couple”. Prezenterka nie ukrywała, że nie wie do końca, co znaczy ten zwrot. Wyznała również, że ten rodzaj motywacji do niej nie trafia i ona sama nie inspiruje się żadną znaną parą, ale sama stara się dbać o swoją rodzinę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką