Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Latami starała się o dziecko. Gdy poszła na badanie USG, lekarz aż zaniemówił
Michał Włoch
Michał Włoch 12.01.2021 20:30

Latami starała się o dziecko. Gdy poszła na badanie USG, lekarz aż zaniemówił

badanie usg
https://twitter.com/AndyRichter

Badanie USG wprawiło starającą się o dziecko parę w osłupienie. Podobnie było z lekarzami – oni też nie mogli uwierzyć własnym oczom – to przypadek, który zdarza się raz na 70 milionów!

Problemy z płodnością dotykają coraz więcej par, które marzą o dzieciach. Spowodowane jest to chorobami cywilizacyjnymi, przetworzoną żywnością, czy też zanieczyszczeniami oraz genetyką. Są na to jednak sposoby – kliniki leczenia niepłodności, medycyna naturalna, badanie USG – to wszystko elementy walki z niemożnością posiadania potomstwa. Czy skuteczne? Dowiecie się z tej historii.

Nie mogła zajść w ciążę

Państwo Gardner – Ashley i Tyson przez bardzo długi czas starali się o dziecko. Ich próby kończyły się jednak ogromnym zawodem. Ciężko było znaleźć wytłumaczenie dla tej sytuacji. Wiele małżeństw rozpada się przez to, że nie może mieć dzieci. W tej sytuacji para postanowiła jednak nie ustawać w próbach powiększenia rodziny.

Gdy przez bardzo długi czas nie udawało im się doprowadzić do zapłodnienia przy pomocy naturalnych sposobów, Gardnerowie zaczęli odkładać pieniądze na zabieg zapłodnienia in vitro.

Gdy przyszedł czas na upragnione badanie USG, oboje zamarli. Był z nimi nawet fotograf, który uwiecznił moment, w którym usłyszeli te wyjątkową wiadomość. To przypadek, który zdarza się raz na 70 milionów przypadków!

Wyjątkowe badanie USG

Gardnerowie zaprosili na badanie USG fotografa, ponieważ chcieli uwiecznić moment, w którym okazuje się, że Ashley jest w ciąży. Cóż… udało się!

Jakież było jednak zdziwienie pary, gdy okazało się, że to nie nie jest zwykła ciąża. Badanie USG ukazało na ekranie najpierw jedno, potem drugie dziecko. Fotograf robiący zdjęcia przyszłym rodzicom miał pełne ręce roboty.

Oczy Ashley i Tysona robiły się coraz bardziej okrągłe – to nie był koniec niespodzianek – na ekranie urządzenia pojawiło się trzecie i czwarte dziecko!

Para nie mogła przez osiem lat doczekać się potomka, lecz teraz los wynagrodził im to poczwórnie. Ciąża kobiety przebiegła spokojnie – urodziła cztery zdrowe dziewczynki!

Zobacz zdjęcia:

badanie usg

Para nie mogąc zajść w ciążę, zdecydowała się na zabieg in vitro w klinice leczenia niepłodności.

badanie usg

Badanie USG wprawiło przyszłą mamę w osłupienie.

badanie usg

Para doczekała się czworaczków!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego