Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aż ciężko uwierzyć, że Monika Olejnik ma 66 lat. Niepojęte jak wygięła się do zdjęcia, ale wysportowana!
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.06.2023 15:16

Aż ciężko uwierzyć, że Monika Olejnik ma 66 lat. Niepojęte jak wygięła się do zdjęcia, ale wysportowana!

Monika Olejnik
fot. Paweł Wodzyński/East News

Monika Olejnik jest znaną dziennikarką z wieloletnim stażem. Obecnie najbardziej kojarzoną z programem „Kropka nad i”, który prowadzi w TVN24. Monika Olejnik to gwiazda stacji znana z zadawania ostrych pytań swoim rozmówcom. Zwracania uwagi na szczegóły czy charakterystycznego stylu rozmowy. 

Monika Olejnik może także poszczycić się świetną figurą. Ostatnio udowodniła, że do tego jest także bardzo wysportowana. 

Monika Olejnik pokazała, jak jest wysportowana

Monika Olejnik udowodniła na swoim facebookowym profilu, że jej wypracowanej figurze towarzyszy także ogólne wysportowanie. Na nowych zdjęciach pokazała, że nie tylko potrafi się rozciągnąć, ale także z przyjemnością biega.

Zdjęcia były jednak tylko ilustracją dla prawdziwej wiadomości, którą chciała przekazać, a mianowicie do walki o sprawiedliwość, jaką toczy z Telewizją Polską. 

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej były partner, poinformowała o śmierci Jacka Brzosko

Monika Olejnik toczy spór z Telewizją Polską

Monika Olejnik w lutym tego roku wygrała proces z TVP. Sąd Apelacyjny w Warszawie zadecydował, że stacja ma przeprosić dziennikarkę na antenach TVP i TVP Info, a także przekazać pieniądze na cele charytatywne. Chodzi o materiał, jaki Telewizja Polska wyemitowała na temat zakupionego przez Monikę Olejnik mieszkania.

Jak dziennikarka ujawniła w najnowszym wpisie, do przeprosin nadal nie doszło. W związku z tym faktem zdecydowała się wstąpić na drogę sądową w sprawie egzekucji tego wyroku. 

– W związku z powyższym w maju 2023 roku skierowany został do sądu wniosek o wszczęcie egzekucji czynności niezastępowalnej. Jego celem jest doprowadzenie do publikacji przez TVP S.A. przeprosin względem mojej osoby zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego oraz zamieszczenia stosownych oświadczeń przed zmanipulowanymi audycjami telewizji publicznej! – czytamy w poście towarzyszącym zdjęciom jej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Monika Olejnik na Marszu Wolności

Monika Olejnik nie boi się także wyrażać własnych poglądów. Dziennikarka niedawno pochwaliła się na InstaStories zdjęciami i nagraniami z udziału w Marszu Wolności, który odbył się 4 czerwca w Warszawie. Zgodnie z informacjami Onetu, wzięło w nim udział co najmniej 300 tysięcy osób, wśród których znalazło się wielu polityków, gwiazd i celebrytów.

 

Źródło: Plotek, Pudelek, Teleshow WP, Wiadomości Gazeta.pl, Onet

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania