Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek nie wytrzymała. TAK potraktował ją kelner przy wszystkich. Gwiazda nie przebierała w słowach
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.06.2023 19:39

Anna Popek nie wytrzymała. TAK potraktował ją kelner przy wszystkich. Gwiazda nie przebierała w słowach

Anna Popek
fot. KAPiF, Instagram/annapopek_official

Anna Popek podzieliła się historią, jak przydarzyła jej się w jednej z restauracji. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” wyraźnie nie była zachwycona zachowaniem młodego kelnera. Dziennikarka nie gryzła się w język i szczerze powiedziała, co o nim myśli. 

Anna Popek oburzona zachowaniem kelnera

Anna Popek na swoim instagramowym profilu podzieliła się historią, jaka przydarzyła jej się w jednej z restauracji. Dziennikarka nie przebierała w słowach, opisując, co spotkało ja ze strony kelnera. Zdecydowanie nie była zadowolona z faktu, że kelner zdecydował się zwrócić do niej na „ty”:

– Ostatnio w pewnej restauracji serwującej rosół z glonem morskim, czyli modny teraz ramen, kelner – młody chłopak – zwracał się do mnie na Ty. „Już wybrałaś? Już się zdecydowałaś? Co przygotować dla Ciebie?”. Ja za każdym razem zwracałam się do niego na Pan, a on uparcie swoje. Nie próbował nawet znaleźć jakiejś formy bezosobowej – żali się prezenterka. 

Anna Grodzka przeszła ogromną metamorfozę, Za nią ciężka operacja, a wygląda jak milion dolarów

Anna Popek w ostrych słowach o sytuacji

Anna Popek zdecydowała się w końcu zwrócić uwagę kelnerowi, pytając, czy zwraca się w ten sposób do wszystkich. Jak się dowiedziała, taka forma wynika z polityki firmy. Dziennikarka nie kryła swojego rozżalenia:

– Ciekawa ta polityka – wydawało mi się, że w karmieniu ludzi chodzi o to, aby klient był najedzony i zadowolony, a nie, żeby musiał się zgadzać na jakieś nowe, niegrzeczne formy komunikacji. Chyba że chodzi o co innego? – napisała w poście.

Anna Popek zachwyca się Amsterdamem

Anna Popek dla kontrastu przedstawiła historię z Amsterdamu. Jak ujawniła tam pracownik przystani zwracał się do niej per „Lady”, choć łódka, którą pływała po kanałach była nieduża i skromna. Jego traktowanie pozwoliło się jej jednak mimo to poczuć się jak dama. 

– Co sądzicie o zwracaniu się na Ty do starszych, obcych osób? Moim zdaniem formy grzecznościowe służą temu, by stopniować zażyłość i by żyło nam się przyjemniej. A jakie jest Wasze zdanie? – zakończyła swoją historię pytaniem.

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów