Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anella nago na Instagramie. Żywa Barbie pokazała piersi
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 20.03.2018 18:09

Anella nago na Instagramie. Żywa Barbie pokazała piersi

Anella Żywa Barbie
instagram.com

Anella, znana też jako Żywa Barbie, bardzo szybko robi karierę w social mediach – obserwuje ją już ponad 100 tys. fanów. Trudno się dziwić, kontrowersyjne zdjęcia, bardzo często ociekające nagością i erotyzmem, przyciągają uwagę i bez wątpienia cieszą się popularnością wśród męskiego grona fanów. 

Znaki rozpoznawalne Anelli to imponujących rozmiarów usta, powiększone piersi, a także bardzo szczuplutka sylwetka. Żywa Barbie zasłynęła występem w jednym z programów śniadaniowych w których przekonywała chirurg operacji plastycznych, że nie powinno odmawiać się kobietom modyfikacji ciała, nawet jeżeli są one przesadą. Znamienne jest, że kilka tygodni po tym wywiadzie, Anella żaliła się na swoim Instagramie, że doszło do ostrych powikłań po jednej z operacji upiększających. Jak sama informowała, była zszokowana diagnozą. Pisaliśmy o tym tutaj.

Anella nago na Instagramie

Polska Barbie uwielbia prowokować i widać, że nie przejmuje się krytyką. Z dumą chwali się swoimi wdziękami i nie ukrywa tego, że jej ciało jest zasługą ingerencji chirurga plastycznego. Żywa Barbie nie po raz pierwszy publikuje odważne zdjęcie na swoim Instagramie. Wydawało się nam, że na swoim koncie pokazała już wszystko, ale okazuje się, że ciągle potrafi nas czymś zaskoczyć.

– Another day, another panties ??? How do U like me as a ‚Sexy Kim Kardashian Barbie’ ❓???????? Kolejna siostra klanu Kardashian/Jenner ❗️’BARBIE – KIM’ ✨??✨??✨ Królowa Warta milliony?✨? Bez cenzury ?❓? – napisała na swoim koncie Anella

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ta zmysłowa bielizna rozkocha każdego mężczyznę. Zobacz nasze stylizacje
  2. Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”
  3. Jessica Mercedes wygląda jak mężczyzna?! Fani twierdzą, że to konsekwencje operacji