Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Duda niepocieszony? Na wiecu zabrakło jednej, bardzo ważnej osoby
Kinga Majewska
Kinga Majewska 29.06.2020 09:09

Andrzej Duda niepocieszony? Na wiecu zabrakło jednej, bardzo ważnej osoby

Andrzej Duda
fot. eastnews.pl/ Piotr Molecki

Andrzej Duda spędził dzisiejszy wieczór w gronie wielu swoich sympatyków, sztabu wyborczego oraz ukochanej żony, a zarazem Pierwszej Damy – Agaty Dudy. Prezydent jest jednak niepocieszony, ponieważ zawsze wspierała go także jego córka Kinga Duda. Co się stało, że jej nie było?

Andrzej Duda świętował wczoraj wieczorem podczas wieczoru wyborczego, pierwsze wyniki sondażu, pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020. Urzędujący prezydent zdobył bowiem największą liczbę głosów, a mianowicie 41,8 procent. Choć jego zwolennicy i żona świętowali z nim ten dzień, przy jego boku powinien stać ktoś jeszcze.

Prezydent: przewaga jest potężna

Andrzej Duda w drugiej turze głosowania spotka się z Rafałem Trzaskowskim. Choć nie ma pewności, że urzędujący prezydent wygra 12 lipca, dziś świętuje ze swoją żoną oraz zwolennikami, którzy śpiewali mu nawet Sto Lat na wizji.

– Wygrywam tę I turę dzięki państwa głosom rzeczywiście w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny – powiedział urzędujący prezydent chwilę po ogłoszeniu wyników.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Andrzej Duda niepocieszony?

Niestety, ale podczas dzisiejszego wieczoru na ekranach telewizorów nie zobaczyliśmy córki prezydenta, Kingi Dudy. Dlaczego? Okazuje się, że ta nie ma zamiaru wracać z Wielkiej Brytanii, gdzie kancelaria prawnicza zaoferowała jej stałą pracę po odbytym tam stażu.

Choć rodzice muszą być dumni z córki, z pewnością jest im smutno, że ta nie świętowała dziś z nimi. Prawdopodobnie i tak miałaby duży problem z powrotem do rodzinnego kraju, przez panującą epidemię koronawirusa, tak jak miało to miejsce w maju. Czy dziewczyna pojawi się na II turze wyborów? Ciężko stwierdzić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Andrzej Duda

Kinga Duda zawsze wspierała swojego tatę w jego kandydaturze.

Andrzej Duda

W pewnym momencie coś jednak się zmieniło.

Andrzej Duda

Córka Prezydenta przebywa obecnie w Anglii.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?