Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety aktorki nie udało się uratować. Zmarła w wieku 65 lat
Karol Osiński
Karol Osiński 05.01.2021 20:01

Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety aktorki nie udało się uratować. Zmarła w wieku 65 lat

Tim Feerick
fot. Lelum

Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje znana i bardzo popularna aktorka Tanya Roberts, odtwórczyni roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie pt. Zabójczy widok. Wczoraj jej agent przedwcześnie podał informację o śmierci. Artystka znajdowała się wówczas w stanie krytycznym. Ostatecznie lekarze nie zdołali uratować życia aktorki. Informację potwierdził Lance O’Brien w rozmowie z amerykańskim tabloidem TMZ.

Wiadomość o śmierci Tanyi Roberts pojawiła się już w poniedziałek 4 stycznia, jednak okazały się one fałszywe. Lekarze do końca walczyli o utrzymanie artystki przy życiu. Niestety mimo wielkich wysiłków włożonych w walkę o jej życie, aktorka zmarła. Miała 65 lat.

Nie żyje znana aktorka Tanya Roberts

Ta wielka tragedia wydarzyła się w Hollywood. Tanya Roberts kojarzona jest przede wszystkim z roli Stacey Sutton, dziewczyny Jamesa Bonda w filmie Zabójczy widok z 1985 roku. Wówczas w postać agenta 007 wcielał się nieżyjący już aktor Roger Moore. Informacja o śmierci aktorki obiegła świat już w poniedziałek.

Okazało się, że było na to zdecydowanie za wcześnie, ponieważ artystka wówczas jeszcze żyła. Znajdowała się na oddziale intensywnej terapii szpitala Cedars-Sinai w Los Angeles, o czym poinformował jej agent, dementując informację, którą wcześniej sam podał. Chociaż lekarze dołożyli wszelkich wysiłków w ratowanie jej życia, to niestety artystka umarła.

Chociaż okoliczności śmierci Tanyi Roberts nie są znane, to wiadomo, z jakich przyczyn trafiła do szpitala. W Wigilię Bożego Narodzenia aktorka postanowiła wybrać się na spacer ze swoimi dwoma psami. W pewnym momencie zasłabła, a po przewiezieniu do szpitala została podłączona do respiratora, z uwagi na problemy z oddychaniem.

Wykluczone zostało jednak zachorowanie na COVID-19, a co więcej, Tanya Roberts nie skarżyła się nigdy wcześniej na inne choroby. Zatem ostateczna i potwierdzona przyczyna śmierci nie została podana do informacji publicznej.

Kim była Tanya Roberts?

Tanya Roberts była amerykańską aktorką filmową i teatralną, występowała także w telewizji. Co więcej, pracowała jako modelka i producentka filmowa. Urodziła się 15 października 1955 roku w Nowym Jorku.

Kariera aktorki nabrała rozpędu, kiedy wcieliła się w postać Julii Rogers w piątym oraz ostatnim sezonie serialu ABC Aniołki Charliego. Natomiast karierę na Broadwayu rozpoczęła występując w takich produkcjach jak Piknik Williama Inge, Antygona Sofoklesa, Przystanek autobusowy (Bus Stop) Williama Inge, czy Urodzeni wczoraj (Born Yesterday) Garsona Kanina.

Na ekranach kin zadebiutowała w filmie pt. Ostatnia ofiara, grając gospodynię o nazwisku Nancy Ulman. Po odejściu aktorki Shelley Hack z serialu ABC, postanowiła zgłosić się castingu do piątego serialu, wcześniej wspomnianych Aniołków Charliego.

Śmierć aktorki, to niewątpliwie wielka tragedia. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca, że uda się ją uratować. To nie jedyna fatalna informacja, o której informowaliśmy w przeciągu ostatnich kilku dni.

Zobacz zdjęcie:

aktorka

W 1985 roku wcieliła się w rolę dziewczyny Jamesa Bonda w filmie Zabójczy widok.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gala.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania