Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym
Karina Sulich
Karina Sulich 16.09.2020 14:29

Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym

akcja ratunkowa
Fot. OSP Lubliniec, Facebook

Jak donoszą lokalne media, do tragicznego pożaru doszło w środę rano na ulicy Droniowiczki w Lublińcu. Nagle na całe miasto rozbrzmiały syreny. Słup dymu widać z każdej strony. Strażacy wciąż walczą z ogniem. Portal lubliniec.naszemiasto.pl przekazuje informacje o rannej osobie.

Akcja ratunkowa wciąż trwa. Rankiem w środę 16 września do niewyobrażalnych zdarzeń. Ogień zajął budynek, a syreny rozbrzmiały w całym mieście. Wszędzie unosi się gęsty, siwy dym. Na miejscu jest już 6 zastępów straży pożarnej, a wciąż dojeżdżają kolejne. Sytuacja jest bardzo poważna.

Wielka akcja ratunkowa. Strażacy walczą z ogniem

Około godziny 9 rano, straż pożarna dostała zawiadomienie o pożarze. W całym Lublińcu rozbrzmiały syreny alarmowe. Jak się okazało, płonącym budynkiem była najpewniej obora. W wyniku pożaru ucierpiała jedna osoba, mężczyzna, który ratował zwierzęta z zajętego ogniem budynku.

– Jak udało nam się ustalić, jedna z osób, która wyprowadzała bydło z trawionej pożarem obory została ranna. U mężczyzny doszło prawdopodobnie do złamania. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – przekazuje portal.

  1. Dramat na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza, miał tylko 35 lat
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych

Pożar w Lubińcu

Pożar w Lubińcu wywołał przerażenie. Dym było widać z każdej części miasta, a wszędzie rozbrzmiewały dźwięki wyjących syren. Zdjęcia z przebiegu akcji zamieściła na swojej stronie na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna Lubliniec. Na miejscu zjawiło się 10 wozów gaśniczych, policja i helikopter pogotowia ratowniczego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!