Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje prezent od zmarłego męża. Cena zwala z nóg, przecieramy oczy ze zdumienia
Karol Osiński
Karol Osiński 30.08.2020 11:38

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje prezent od zmarłego męża. Cena zwala z nóg, przecieramy oczy ze zdumienia

dom
Fot. aga_wozniak_starak, Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak, która jeszcze w ubiegłym roku wiodła szczęśliwe życie u boku mężczyzny swojego życia, przekonała się, że los płata bolesne figle. Niestety, doszło do tragedii i jej mąż zginął w wypadku. Rok później prezenterka postanowiła pozbyć się jednego z prezentów podarowanego jej przez świętej pamięci Piotra Woźniak-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła dość radykalne i zaskakujące kroki. Jak informuje portal o2.pl dziennikarka postanowiła pozbyć się bardzo cennego prezentu, który podarował jej tragicznie zmarły mąż. Mimo wielkiego poruszenia decyzja kobiety jest całkowicie zrozumiała. Dzisiaj prezent nie jest już tak użyteczny, jakim miał być jeszcze rok temu.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła bardzo ciężkie chwile

W 2016 roku Agnieszka poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka. Uroczystości ślubne odbyły się w Wenecji. Od samego początku małżeństwo wiodło szczęśliwe i wyniosłe życie. Jako producent filmowy i przedsiębiorca Piotr nie mógł narzekać na pieniądze. Korzystała na tym także jego żona, która obdarowywana była przez męża licznymi podarunkami.

Podczas pobytu na Mazurach latem 2019 roku Piotr wybrał się na przejażdżkę motorówką po jeziorze Kisajno nieopodal Giżycka. Niestety, jak się okazało, była jego ostatnią. Mężczyzna zaginął, a po pięciu dniach poszukiwań jego zwłoki odnaleziono w jeziorze.

  1. Spektakularna metamorfoza zmieniła jej życie. Nie przypomina dawnej siebie, teraz mężczyźni za nią szaleją
  2. Michał Wiśniewski wprawił swoich fanów w osłupienie. Rodzina muzyka już niedługo się powiększy

Agnieszka Woźniak-Staral postanowiła sprzedać prezent od męża

Po zmarłym mężu Agnieszka odziedziczyła ogromny spadek. Jak informuje portal o2.pl kobieta postanowiła pozbyć się jednego z prezentów, jaki został jej podarowany przez zmarłego męża. Chodzi konkretnie o zabytkowy dworek w Stachowiźnie pod Kętrzynem na Mazurach. Para miała w planach przeprowadzić się tam z gromadą psów po kilku latach małżeństwa, jednak los pokrzyżował ich plany.

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję o sprzedaży dworku. Jego budowa datowana jest na drugą połowę XIX wieku. Super Express poinformował, że sam budynek ma 800 m2, a działka aż 13 tysięcy m2. Tym, co najbardziej zaskoczyło zainteresowanych, jest cena. Początkowo mogłoby się wydawać, że cena dworku będzie niebotyczna, jednak prezenterka postanowiła wystawić go na sprzedaż za cenę 300 tysięcy złotych, czyli za mniej niż wynosi wartość niejednego mieszkania w Polsce.

Niewątpliwie cena dworku jest bardzo zaskakująca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprzedać prezent podarowany przez męża.

Piotr Woźniak-Starak

Kobieta po śmierci męża przeżywała trudne chwile.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
  2. Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówiono
  3. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  4. Zacznie się już 1 września. Ważna wiadomość dla tysięcy Polek, które chcą powiększyć rodzinę
  5. Zwolniona prowadząca ”Pytania na śniadanie” skomentowała zdjęcie Kasi Cichopek. Ujawniła, co o niej myśli
  6. Twoje ogórki kiszone się popsuły? Prawdopodobnie popełniłeś 1 z 4 poważnych błędów

Źródło: o2.pl