Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Film ze ślubu Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 22.07.2020 17:18

Film ze ślubu Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak
Fot. instagram.com @pwsas

Nagranie ze ślubu Agnieszki i Piotra powoduje ogromne wzruszenie, zwłaszcza dziś. Ciężko powstrzymać łzy na myśl o tym, jak potoczyłyby się ich wspólne losy, gdyby nie tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu ubiegłego roku. Kadry, które dziś możemy oglądać, pokazują naprawdę wszystko, co powinniśmy wiedzieć o związku tej medialnej pary. Dziś patrzy się na nie zupełnie inaczej, niż jeszcze rok temu.

Agnieszka Woźniak-Starak miała ślub jak z bajki. O podobnej ceremonii z pewnością marzyła niejedna kobieta – uroczystość odbyła się w Wenecji, wśród rodziny i przyjaciół, a na zdjęciach i filmach widzimy, że para młoda wyglądała wspaniale. Aż łezka się w oku kręci na widok szczęścia, jakie Piotr i Agnieszka dawali sobie nawzajem, a nagrania z ich ślubu, które pokazali bliscy małżeństwa, mówią wszystko, co trzeba wiedzieć o tej miłości.

Film ze ślubu Agnieszki i Piotra

Para poznała się przypadkiem, jednak szybko między nimi zaiskrzyło. W 2016 roku wzięli ślub, który był naprawdę bajeczny. Dowodem tego są zdjęcia i filmy, które znajdziecie na dole. Powstały podczas ceremonii w Wenecji i były publikowane przez bliskich pary.

Gdyby nie tragedia, która tak brutalnie przerwała ich wspólną przygodę, w tym roku obchodziliby 4. rocznicę ślubu. Niestety, los zadecydował inaczej i Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia 2019 roku, pozostawiając żonę w żałobie, którą obserwowała cała Polska.

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Siostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne
  3. Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamy

Agnieszka Woźniak-Starak dziś

Agnieszka Woźniak-Starak stopniowo powróciła do pracy i mediów, jednak zgodnie z własną obietnicą, nie zamierza pracować tak intensywnie, jak kiedyś. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że dużo czasu spędza w górach, w towarzystwie swoich ukochanych psów.

Zdjęcia i filmy ze ślubu wciąż krążą po sieci i co jakiś czas wypływają na powierzchnię. Ciężko się je ogląda, wiedząc, co przydarzy się zakochanym za parę lat. Miejmy jednak nadzieję, że Agnieszka Woźniak-Starak odnajdzie duchową równowagę i tego też jej życzymy.

ZOBACZ WIDEO:

Film ze ślubu pary powoduje łzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  2. 260 osób na kwarantannie. Ognisko koronawirusa w hotelu w Polsce
  3. Księżom nie dość ofiar na tacę. Wymyślili sprytny sposób na większe dochody, pierwszy w Polsce
  4. Większość nigdy nie zauważyła jednego szczegółu na banknocie 20 złotych. Trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, jest ukryty
  5. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: Jesienią do lekarzy może trafić 100 tysięcy Polaków dziennie
  6. Minister przekazał wiadomość dla wszystkich rodziców. Decyzja jest ostateczna

źródło: viva.pl