Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 59-letni Krzysztof Skiba się ożenił! Suknia Karoliny wprawia w osłupienie. Wybrała klasyczny, nieprzemijający trend
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.08.2023 09:38

59-letni Krzysztof Skiba się ożenił! Suknia Karoliny wprawia w osłupienie. Wybrała klasyczny, nieprzemijający trend

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Karolina Kempińska, Instagram/Krzysztof Ibisz

Nadszedł wielki, długo wyczekiwany dzień Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Zakochani wzięli ślub! Ceremonia zgodnie z planem odbyła się w Łodzi, a pojawiło się na niej wiele znanych osobistości. Na nielicznych zdjęciach z uroczystości, które natychmiast podbiły sieć, w oczy od razu rzuciła się kreacja panny młodej. Karolina wyglądała w niej obłędnie!

Krzysztof Skiba wziął ślub z ukochaną Karoliną Kempińską

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska poznali się w 2021 roku, na jednej z show-biznesowych imprez. Wówczas żadne z nich nie sądziło, że dwa lata później staną na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że na początku parę łączyła serdeczna przyjaźń. Dopiero po jakimś czasie Krzysztof Skiba poczuł miętę do młodszej o 26 lat koleżanki. Postanowił wtedy pójść za głosem serca i zakończył małżeństwo z żoną Renatą, z którą ma dwóch dorosłych synów.

Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jestem już wolnym człowiekiem – skomentował Skiba dla Faktu tuż po rozprawie rozwodowej, która doszła do skutku w 2023 roku.

Agnieszka Woźniak-Starak, Krupińska i liczne gwiazdy na jeziorze Kisajno 4 lata po tragedii. Doszło do zaskakujących scen

Ślub i wesele Krzysztofa Skiby

19 sierpnia Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli wymarzony ślub. Ceremonia, zgodnie z zapowiedziami, odbyła się w luksusowym hotelu w Łodzi, a natomiast formalności dopełniła sama prezydent miasta, Hanna Zdanowska. Podczas tej przejmującej, oficjalnej części nie obyło się bez wzruszeń, zarówno wśród zgromadzonych gości, jak i państwa młodych!

Sądząc po zamieszczonych w internecie kadrach, można sądzić, że równie udane jak sam ślub okazało się wesele. Goście bawili się do białego rana, a jedną z atrakcji okazał się występ grupy "Big Cyc". Wygląda na to, że Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska mieli więc wymarzoną imprezę. W jakich kreacjach spędzili te niezapomniane chwile?

Zachwycająca kreacja panny młodej

Krzysztof Skiba wybrał dla siebie klasyczny, czarny garnitur, który doskonale podkreślił jego szczupłą sylwetkę. Artystka ciężko nad nią pracował, a z zakupem stroju powstrzymywał się do ostatniej chwili, by mieć pewność, że ten będzie leżał idealnie. Udało mu się to osiągnąć, dzięki czemu na ślubie wyglądał idealnie.

Zaproszeni goście nie mogli natomiast odwrócić wzroku od niesamowitej sukni Karoliny Kempińskej. Panna młoda miała na sobie białą, wyszywaną kwiatowymi wzorami kreację w stylu hiszpanki, która odsłoniła jej szczupłe ramiona. Dużą uwagę przykuł także głęboki dekolt, który został zabezpieczony siateczką. Suknia na dole była rozkloszowana, przez co całość prezentowała się niczym z bajki. Kreację Karoliny uzupełnił wianek z drobnych kwiatów, do którego przyczepiony był opadający na jej długie loki welon.

Projekt bez nazwy - 2023-08-20T093017.684.png
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Krzysztof Ibisz
Projekt bez nazwy - 2023-08-20T092958.782.png
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Krzysztof Ibisz
Projekt bez nazwy - 2023-08-20T093054.710.png
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Karolina Kempińska
Projekt bez nazwy - 2023-08-20T093119.785.png
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Karolina Kempińska
Projekt bez nazwy - 2023-08-20T093146.697.png
Krzysztof Skiba ożenił się. Fot. Instagram/Karolina Kempińska
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem