Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Przyjaciółka urodziła 2 dziecko, bo chciała jechać na wakacje. Za 500 plus spędziła urlop na Dominikanie”
Martyna Derdak
Martyna Derdak 22.12.2019 09:52

„Przyjaciółka urodziła 2 dziecko, bo chciała jechać na wakacje. Za 500 plus spędziła urlop na Dominikanie”

500 plus
Fot.unsplash.com

500 plus ma za zadanie pomóc rodzinom w wychowywaniu dzieci. Ta kobieta najwyraźniej postanowiła, że wykorzysta pieniądze w nieco inny sposób. Dzięki drugiemu dziecku mogła zdecydować się na luksusowy urlop na Dominikanie.

Świadczenie 500 plus jest krytykowane przez wiele osób już od samego początku. Chociaż większość społeczeństwa inwestuje dodatkowe środki na rozwój i edukacje swoich dzieci, to zdarzają się i tacy, co dzięki tym pieniądzom jeżdżą po drogich wakacjach.

500 plus: pierwsza ciąża

Pewna kobieta postanowiła, że opisze przypadek swojej przyjaciółki na jednym z forów internetowych. Chociaż panie były ze sobą naprawdę blisko, internautka miała wrażenie, że Marta bardzo zmieniła się pod wpływem 500 plus. Zapytała więc o to, co sądzą na temat takiego zachowania.

Przyjaciółka tej kobiety uwielbiała luksusowe życie. Kiedy była młodsza, bardzo często trafiała na bogatych mężczyzn, którzy spełniali niemal jej każde zachcianki. Sytuacja zmieniła się, gdy poznała swojego przyszłego męża i zakochała się w nim po same uszy.

Niedługo po ślubie Marta urodziła pierwsze dziecko. Wtedy w domu Marty przestało się przelewać. Co prawda oboje pracowali, jej mąż jako pracownik fizyczny, ona jednak kiedy miała tylko czas, chodziła dorabiać do salonu kosmetycznego. Nie wystarczało to już jednak na wszystkie jej zachcianki. Wpadła więc na pomysł, który okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę.

Kobieta dla 500 plus urodzi drugie dziecko

Marta postanowiła, że skoro dostaje już pieniądz na jedno dziecko, to z chęcią pokusi się również o drugie. Problem tkwił w tym, że w rzeczywistości kobieta nie pragnęła mieć kolejnego potomka, ponieważ już pierwsze dziecko było dla niej sporym problemem. Oczywiście kochała je ponad życie, jednak niezupełnie wpasowywało się w to, czego oczekiwała od swojego losu.

Kobieta urodziła drugą córeczkę. Mimo tego, że przyjaciółka Marty wspomina na forum, że bardzo cieszy się z powodu tego, że rodzina bliskiej dla niej osoby się powiększyła, to ma ona co do tego spore wątpliwości. Widzi, że Marta nie wychowuje swoich dzieci w taki sposób, jak powinna. Są one zawsze na drugim planie, zaraz po własnych przyjemnościach. Ostatnio, kobieta wybrała się nawet na luksusowe wakacje.

-Przyjaciółka urodziła 2 dziecko, bo chciała jechać na wakacje. Za 500 plus spędziła urlop na Dominikanie. Podczas naszej ostatniej rozmowy oznajmiła, że to nie koniec jej wyjazdów. W nadchodzącym roku liczy na to, że zwiedzi minimum 4 ciepłe kraje. Twierdzi, że pieniądze z 500 plus pokryją koszty wycieczki-napisała kobieta na forum.

Internautka martwi się o swoją przyjaciółkę, ponieważ pieniądze sprawiły, że stała się ona wyjątkowo wyrachowana. Co więcej, kobieta zaczyna zastanawiać się nad kolejnym dzieckiem.

Czy właśnie tak powinno to wyglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

500 plus

Kobieta zdecydowała się na drugie dziecko dla swoich korzyści.

wakacje 2019

Dzięki 500 plus mogła wybrać się na luksusowe wakacje na Dominikanie.

wakacje

Teraz Marta zastanawia się nad kolejnym dzieckiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz