Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Andrzeja Sołtysika z pokaźnym brzuszkiem. Ma poruszającą prośbę
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.04.2024 22:15

Żona Andrzeja Sołtysika z pokaźnym brzuszkiem. Ma poruszającą prośbę

Andrzej Sołtysik, Patrycja Sołtysik
Fot. AKPA

Patrycja Sołtysik przekazała radosną nowinę w mediach społecznościowych. Wraz z mężem oczekują kolejnego dziecka! Przy okazji kobieta zwróciła się z ogromną prośbą.

Andrzej Sołtysik i Patrycja Sołtysik oczekują kolejnego dziecka

Andrzej Sołtysik przez wiele lat związany był z programem “Dzień Dobry TVN”, a obecnie pracuje m.in. w Telewizji Polskiej, a także w serwisie Świat Gwiazd. Jego żona Patrycja za pośrednictwem Instagrama przekazała dobre wieść - jest w ciąży. Dziennikarz po raz kolejny zostanie tatą. 

Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam, bo trudno ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia, jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu - zaczęła swój wpis na Instagramie Patrycja Sołtysik. 

Sołtysik żałuje odejścia z TVN. Trzymały go tam dwie rzeczy Sołtysik pokazuje siniaki na brzuchu: "Szereg psychicznych i fizycznych poświęceń ze strony kobiety". Para przeszła piekło

Patrycja Sołtysik apeluje do mediów

W poście, w którym Patrycja Sołtysik przekazała nowinę o spodziewanym dziecku, wystosowała również specjalny apel do mediów. Żona Andrzeja Sołtysika przyznała, że miała problemy z zajściem w ciążę. Wyjaśniła, że wraz z mężem bardzo długo czekali na kolejne dziecko.

Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny Cud ( miłości i medycyny). Czekamy maluszku! - napisała. 

Na koniec wystosowała specjalny apel do show biznesowych portali. 

Zwracam się z ogromną prośbą do portali plotkarskich, aby nie pisały o drugiej ciąży, lecz o kolejnej  - napisała. 

Pod postem Patrycji Sołtysik posypały się gratulacje

Pod postem opublikowanym przez Patrycję Sołtysik pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd. W ich wpisach możemy przeczytać ciepłe słowa: 

  • Tylko Ty wiesz, ile Cię to kosztowało.
  • Tak bardzo się cieszę! Wyczekany i wywalczony cud. 
  • Najpiękniejsze, co dzisiaj zobaczyłam w internecie. 

Gratulujemy!