Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zerwała z chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Wszytko przez pytanie, które im zadał
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 20.06.2021 19:14

Zerwała z chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Wszytko przez pytanie, które im zadał

mąż
fot. Jake Dela Concepcion, unsplash.com

Związki, nawet te wieloletnie często kończą się z przedziwnych powodów. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z jej rodzicami. Wszystko przez pytanie, które im zadał podczas posiłku: –Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodziców – relacjonowała.

Na łamach portalu papilot.pl opisano dość osobliwą historię kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Okazało się, że przyczyną rozstania był…ketchup.

Rozstała się ze swoim chłopakiem po obiedzie z rodzicami

Pewna kobieta opowiedziała o swoim związku z przeszłości. Jej historia została opisana na łamach portalu papilot.pl, przy okazji przedziwnych powodów, przez które pary ze sobą zrywały.

Wspomniana kobieta także rozstała się ze swoim chłopakiem z nieoczywistego powodu. Wszystko stało się po wspólnym obiedzie z jej rodzicami, jednak widmo rozstania wisiało w powietrzu już od dawna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Kiedyś zerwałam z facetem, który miał obsesję na punkcie ketchupu. Używał go do dosłownie do każdego posiłku, a gdy w jakiejś restauracji go nie było, wpadał w szał. Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodzicówwyznała.

Rodzice dziewczyny przygotowali wytworne danie, na obiad podano jagnię. Dla jej partnera jednak i tym razem nie mogło zabraknąć ukochanego ketchupu. Okazuje się, że bez zastanowienia zapytał jej rodziców, czy dostanie swój ulubiony dodatek.

-Podali pieczone jagnię, a on poprosił o ketchup! Moi rodzice byli w szoku. Zerwałam z nim tuż po tym zdarzeniu – czytamy w liście czytelniczki portalu papilot.pl.

Jak widać, czasami nawet takie drobne rzeczy powtarzane regularnie mogą doprowadzić do szału drugą osobę. A czy wam zdarzyło się rozstać z partnerem/partnerką z nieoczywistego powodu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Podczas meczu z Hiszpanią Morawiecki przekazał wieści o pożarze. Wojewódzki Sztab Kryzysowy w działaniu
  2. Eksperci nie polecają gotowania rosołu na udkach z kurczaka
  3. Rodzice nie widzą nic złego w tym, że ich dzieci kąpią się w miejskich fontannach. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: papilot.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania