Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenon Laskowik właśnie przekazał smutną informacje o wybitnym polskim artyście. Masowo płyną wyrazy wsparcia
Michał Fitz
Michał Fitz 06.11.2023 21:38

Zenon Laskowik właśnie przekazał smutną informacje o wybitnym polskim artyście. Masowo płyną wyrazy wsparcia

Zenon Laskowik
fot. KAPiF; Zenon Laskowik

Zenon Laskowik to legendarna postać w historii polskiej satyry. Artysta współtworzył przez lata kultowy dziś kabaret “Tey”. Całkiem niedawno reaktywował zresztą tę formację, ale niestety znów musiał zrezygnować z występów. To efekt stanu zdrowia jego kolegi z kabaretu.

Zenon Laskowik wrócił na scenę

Zenon Laskowik przez lata był nieaktywny artystycznie, ale w ostatnim czasie się to zmieniło. Wraz ze swoim przyjacielem z kabaretu “Tey”, Krzysztofem Jaślarem, reaktywował działalność formacji i panowie zaczęli występować na żywo. Pałających sentymentem fanów, którzy chętnie by ich obejrzeli, oczywiście nie brakowało.

Ci jednak ostatnio musieli zmierzyć się z bardzo przykrą wiadomością. Wszyscy, którzy nastawiali się na to, że niedługo obejrzą obu panów na scenie, niestety obejdą się smakiem.

Nie do wiary, jak zmieniła się Otylia Jędrzejczak! Nie poznaliśmy jej na najnowszych zdjęciach

Zenon Laskowik z przykrymi informacjami

Niestety Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar nie wystąpią już wspólnie przed fanami w tym roku, choć obaj bardzo na to liczyli. Jak poinformował pierwszy z artystów, jest to spowodowane pogorszeniem stanu zdrowia jego przyjaciela.

Szanowni Państwo, niestety w związku ze stanem zdrowia Krzysztofa Jaślara musimy odwołać wszystkie zaplanowane występy Kabaretu Tey do końca roku

Fani życzą zdrowia

Pod wpisem w mediach społecznościowych, przy pomocy którego Laskowik poinformował o przykrych zmianach planów, pojawiło się całe mnóstwo komentarzy, w których fani ślą życzenia zdrowia dla Jaślara.

  • Krzysiu!, Zdrowia! Chcę się jeszcze z Toba spotkać
  • Dużo zdrowia dla Pana Krzysztofa
  • Przyłączam się do życzeń powrotu do zdrowia Krzysztofa Jaślara
  • Dużo zdrowia i wielu lat na scenie w tak doborowym towarzystwie 
  • Proszę się nie poddawać. Dużo zdrowia i sił w walce z chorobą

Źródło: Plejada

Tagi: kabaret
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania